| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Съб Апр 30, 2005 13:24 Заглавие: THOMSON 14MF10C няма звук шаси 807 |
|
|
Колеги тоя Thomson ми изписва скалата отпред но не усилва звука .Просто първата чертичка си стои в началото и не мърда.С плюс за звук като натисна бутона отиват 5в на процесора и край.По висока и за регуриране е ТДА8842.Според мен е дъмпа но пък тя е 22W04 анямам такава.Ако някой има такъв дъмп да прати да я презапиша пък каквото стане.Изтеглих две схеми от нета но те не отговарят тук процесора е TMP 47C 1637N-PA37 _________________ В един цирк играем и номерата си ги знаем...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Съб Апр 30, 2005 14:02 Заглавие: |
|
|
Намерих един дъмп и го записах говора дойде но е с 1см свита горе картината Ако знаете как се влиза в сервиз казвайте. _________________ В един цирк играем и номерата си ги знаем...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Съб Апр 30, 2005 14:10 Заглавие: |
|
|
Ако шасито е 807, то за влизане в сервиз процедурата е:
1.изключи от пулта в STBY
2.изключи от мрежовия ключ и изчакай да изгасне светодиода
3.натисни и задръж синия бутон от пулта и включваш от мрежовия ключ.
В скарт-а не трябва да има нищо включено! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Съб Апр 30, 2005 14:33 Заглавие: |
|
|
Не става и по двата начина _________________ В един цирк играем и номерата си ги знаем...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Съб Апр 30, 2005 14:46 Заглавие: |
|
|
коцев, двата начина са един и същ, но написани по различен начин.
Според мен е това начина.
Сигурен ли си, че пулта е читав? Какъв е?
Опитай и след като тръгне бързо да отпуснеш и натиснеш синия бутон.
Имаше и варианти с едновременно натиснати два бутона от локалната клавиатура на телевизора и включване от мрежовия ключ. В случая трябва да се държат доста дълго 8-10сек., но това е за друго шаси. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Съб Апр 30, 2005 14:50 Заглавие: |
|
|
Имах впредвид че Филипов написа да натисна ТХТ а ти синия бутон.При мен са два различни бутона.ДУто е оригинално малко потрошено може и от него да е.Както и да е клиента го взе той не епридирчив и това свитото не му пречело. _________________ В един цирк играем и номерата си ги знаем...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Съб Апр 30, 2005 14:56 Заглавие: |
|
|
Ако пулта е оригинален (или поне от него) не би трябвало да има отделен бутон TXT. Синия бутон върши тази работа, но при Thomson и подобните им го надписват като VT(videotext).
Но както и да е, важното е че си го приключил. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Съб Апр 30, 2005 15:17 Заглавие: |
|
|
ДУто си е с телевизора.Най отгоре бяха тия четири бутона един за РР втория за часовника третия е синия с едно кръгче и вътре чертички и четвъртия виолетов и пишеше text. Това си спомням. _________________ В един цирк играем и номерата си ги знаем...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|