| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
radev Опитен потребител


Регистриран на: 22 Мар 2009 Мнения: 658 Местожителство: Sofiq
|
Пуснато на: Пет Ное 11, 2011 21:43 Заглавие: Продавам процесори, дъно и рам |
|
|
AMD Semprom 2400-10лв.
Може в комплект или поотделно:
AMD Semprom 2500-15лв + охлаждане
Дъно gigabyte KM400 - 10лв
http://www.xpcgear.com/giga7vm400m.html
1 GB Corsair DDR400 -- Цена 35 лв. пишете на ЛС тел:0899-55-12-68 _________________ Платки http://radev1.narod.ru/
0879-555-472 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mihal Опитен потребител


Регистриран на: 17 Юни 2007 Мнения: 1123 Местожителство: Лясковец
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
radev Опитен потребител


Регистриран на: 22 Мар 2009 Мнения: 658 Местожителство: Sofiq
|
Пуснато на: Съб Ное 12, 2011 9:51 Заглавие: |
|
|
Останаха рам и процесор с охлаждане. _________________ Платки http://radev1.narod.ru/
0879-555-472 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
radev Опитен потребител


Регистриран на: 22 Мар 2009 Мнения: 658 Местожителство: Sofiq
|
Пуснато на: Пон Ное 14, 2011 16:42 Заглавие: |
|
|
AMD Semprom SDA2500DUT3D (s.A) in MALAYSIA-10лв + охлаждане
ПРОДАДЕН _________________ Платки http://radev1.narod.ru/
0879-555-472 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mihal Опитен потребител


Регистриран на: 17 Юни 2007 Мнения: 1123 Местожителство: Лясковец
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
radev Опитен потребител


Регистриран на: 22 Мар 2009 Мнения: 658 Местожителство: Sofiq
|
Пуснато на: Сря Ное 16, 2011 9:59 Заглавие: |
|
|
Май нещо се майтапиш,дъното си работеше при мен,аз самия го разкомплектовах и ти го пратих.Това ,че има надути кондензатори,не му пречи да работи. _________________ Платки http://radev1.narod.ru/
0879-555-472 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mihal Опитен потребител


Регистриран на: 17 Юни 2007 Мнения: 1123 Местожителство: Лясковец
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
radev Опитен потребител


Регистриран на: 22 Мар 2009 Мнения: 658 Местожителство: Sofiq
|
Пуснато на: Сря Ное 16, 2011 11:31 Заглавие: |
|
|
| mihal написа: | radev На безименно китайско тръгна...все ще свърши работа за нещо  |
100% съм сигурен,да му е честито на новия собственник!!! _________________ Платки http://radev1.narod.ru/
0879-555-472 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|