 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
ikostow Нов потребител

Регистриран на: 12 Окт 2011 Мнения: 31
|
Пуснато на: Сря Ное 30, 2011 20:02 Заглавие: Продавам iPod Тоutch 3G 32GB-240лв.(ПРОДАДЕН) |
|
|
http://alfa.kachi-snimka.info/viewer.php?id=arx1322675734y.JPG
http://alfa.kachi-snimka.info/viewer.php?id=bfi1322675749d.JPG
iPod-a е изключително запазен,като нов е.Закупен е 05.2010г. от Англия и почти не е използван.Няма никакви следи от употреба,освен минималните и трудно забележими драскотини по металната задна част.Батерията е толкова издръжлива,колкото и в началото.Веднага след закупуването му е залепен протектор,който за съжаление не е точно за този модел и за да пасне,е изрязван в 2-та края,както се вижда на снимката.Ако някой го дразни така,може за 5лв. да си купи(ако успее да намери) нов протектор за този модел.Операционната система е 5.0.Jailbreak-нат е(има инсталирана Cydia).Ако някой желае,мога да му инсталирам най-новия софт.5.0.1.Аксесоари към iPod-a:нов USB кабел+зарядно за контакт.Намира се и може да се разгледа във Варна.Изпращам и по куриер,с опцията "отвори и тествай,преди да платиш".За връзка тел.:0883/308380,Ивелин,Варна.Моля без никакви коментари или "препоръки" в темата ми!При сериозен интерес-само на тел.Не отговарям на ЛС или e-mail.(цената е без коментар!) (Важно!-Давам един месец лична гаранция)
Последната промяна е направена от ikostow на Сря Дек 21, 2011 18:43; мнението е било променяно общо 5 пъти |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ikostow Нов потребител

Регистриран на: 12 Окт 2011 Мнения: 31
|
Пуснато на: Пет Дек 02, 2011 18:18 Заглавие: Re: Продавам перфектен iPod Тоutch 3G 32GB-290лв. |
|
|
| 290лв. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ikostow Нов потребител

Регистриран на: 12 Окт 2011 Мнения: 31
|
Пуснато на: Нед Дек 04, 2011 21:04 Заглавие: Re: Продавам перфектен iPod Тоutch 3G 32GB-290лв. |
|
|
| 260лв. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ikostow Нов потребител

Регистриран на: 12 Окт 2011 Мнения: 31
|
Пуснато на: Сря Дек 07, 2011 21:21 Заглавие: Re: Продавам перфектен iPod Тоutch 3G 32GB-290лв. |
|
|
250лв.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ikostow Нов потребител

Регистриран на: 12 Окт 2011 Мнения: 31
|
Пуснато на: Нед Дек 11, 2011 9:36 Заглавие: Re: Продавам перфектен iPod Тоutch 3G 32GB-240лв. |
|
|
240лв.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|