| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
alek200 Нов потребител

Регистриран на: 26 Ное 2007 Мнения: 4
|
Пуснато на: Сря Дек 14, 2011 15:21 Заглавие: Продава Acer Aspire 5739G в перфектно състояние |
|
|
снимки: http://obiavi.data.bg/single/231859
Acer Aspire 5739G-744G50MN
Intel Core 2 Duo P7450 / 2.13 GHz ( Dual-Core )
4 GB DDR3 1066 MHz
500 GB - Serial ATA-150 - 5400 rpm
DVD±RW (±R DL) / DVD-RAM - integrated
15.6" LED backlight CineCrystal TFT 1366 x 768 ( WXGA ) HD
Dolby Home Theater sound
NVIDIA GeForce GT 240M 1 GB up to 2796 MB Turbo Cache HD
Оригинален : Microsoft Windows 7 Home Premium
в перфектно състояние работено е само в домашна обстановка не е изнасян навън!
мишката и клавиатурата не е ползвана (ползвани са допълнителни USB мишка и клавиатура)
пазя оригинаната кутия + всички книжки към него.
ЦЕНА 650 лв.
ЗА София ! не ми се праща с куриери!
ЗА контакти ЛС
поща [email protected]
Последната промяна е направена от alek200 на Чет Дек 29, 2011 21:21; мнението е било променяно общо 5 пъти |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
PDM Нов потребител

Регистриран на: 26 Апр 2011 Мнения: 18
|
Пуснато на: Сря Дек 14, 2011 16:36 Заглавие: |
|
|
"ЦЕНАТА Е ТВЪРДА" - това е ОК, но каква точно е цената  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
alek200 Нов потребител

Регистриран на: 26 Ное 2007 Мнения: 4
|
Пуснато на: Сря Дек 14, 2011 22:30 Заглавие: |
|
|
Опа извинявам се ...
ЦЕНАТА е 699 лв. обаче за сериозни купувачи подлежи на лек коментар. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
alek200 Нов потребител

Регистриран на: 26 Ное 2007 Мнения: 4
|
Пуснато на: Пон Дек 19, 2011 17:39 Заглавие: |
|
|
| НОВА ЦЕНА 650 лв. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Ilian359 Опитен потребител

Регистриран на: 22 Юли 2004 Мнения: 509
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
alek200 Нов потребител

Регистриран на: 26 Ное 2007 Мнения: 4
|
Пуснато на: Вто Дек 20, 2011 21:33 Заглавие: |
|
|
Прецених, че новата цена е по-добра от старата и затова !
Все пак мисля че за всички намаляването е много по-добра опция
Предлагам и лек коментар на цената за сериозни купувачи.
Просто имам нужда от парите .... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bigtoto Нов потребител

Регистриран на: 25 Авг 2010 Мнения: 2
|
Пуснато на: Пет Дек 23, 2011 13:50 Заглавие: за лаптопа |
|
|
| желая да го закупя тел.0888240295 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|