lanchaza Нов потребител

Регистриран на: 17 Ное 2011 Мнения: 14 Местожителство: гр.Троян
|
Пуснато на: Сря Яну 04, 2012 18:40 Заглавие: Продавам Hi-Fi тонколони HITACHI |
|
|
| Тонколоните са модел 1979г.Закупени са навремето от кореком,размера на кутиите е 43,24,19,5см.Басовият говорител е 20см.Диаметър.Liudspeaker system haut-parleur ,MOD. No. HS-3 Impedance nominal 8 ohms,minimum 4,8 ohms,Rated Power Puissance Nominal-40WATTS(DIN),Music Power Puissance Musicale-80WATTS(DIN) HITACHI,Ltd.Tokyo Japan!MADE IN JAPAN,FABRIQUE AU JAPON!!!Това пише на тях,смятам, че са повече от истински и заслужават цена от 80лв.За двете.Skype-Lanchaza,GSM-0878661370 гр.Троян. |
|