| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
kaloyan Опитен потребител

Регистриран на: 03 Окт 2004 Мнения: 250 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Пон Май 16, 2005 16:58 Заглавие: jvc av-k21t |
|
|
видеопроц. TB1226BN говор има osd има образ няма.нямам схема ако някой нека прати.благодаря предварително.
Последната промяна е направена от kaloyan на Пон Май 16, 2005 17:10; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пон Май 16, 2005 17:05 Заглавие: |
|
|
На първо време бих записал една нова памет _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Daniel Нов потребител


Регистриран на: 17 Авг 2003 Мнения: 45
|
Пуснато на: Вто Май 17, 2005 23:48 Заглавие: |
|
|
| Пробвай да влезнеш в сервиз с ,,displ & pic.mode" и след това веднага излез с ,,mute'' имал сам случаи с това се оправя,но както те посъветва колегата най-сигурно е запис на нова памет |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Вто Май 17, 2005 23:54 Заглавие: |
|
|
наскоро имах подобен проблем.оказа се електролит около видеопроца-намира се от страната към ЕЕПРОМ-а-не мога да се сетя сега кой беше точно но там не са много посмени ги.. _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emo-evropa Опитен потребител


Регистриран на: 06 Окт 2004 Мнения: 583
|
Пуснато на: Сря Май 18, 2005 21:18 Заглавие: |
|
|
| Няколко пъти имах този проблем не го открих като причина,но след като пусна т.в. натискам дисплеи на дист. образа излиза и се държи нормално докато не се изкл. от мрежата. не съм презаписвал паметта. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Yordanov Опитен потребител

Регистриран на: 10 Май 2005 Мнения: 328 Местожителство: Botswana,Gaborone
|
Пуснато на: Нед Май 22, 2005 22:30 Заглавие: Re: jvc av-k21t |
|
|
| kaloyan написа: | | видеопроц. TB1226BN говор има osd има образ няма.нямам схема ако някой нека прати.благодаря предварително. |
ако оште е актуално , могад да ти пратя до 2 дни |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
kaloyan Опитен потребител

Регистриран на: 03 Окт 2004 Мнения: 250 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Пон Май 23, 2005 8:38 Заглавие: |
|
|
| като изключа OSD образа излиза.пробвах с друга памет но ефекта е същия.схема намерих.нещата отиват на проц.преди време имах подобен дефект но тогава и не пишеше.като откачих OSD всичко тръгна само не пишеше.след смяна на проц.всичко заспа. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|