| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Joroto Нов потребител

Регистриран на: 14 Мар 2004 Мнения: 37 Местожителство: Varna
|
Пуснато на: Пон Май 16, 2005 23:00 Заглавие: проблем с Philips 21GX1562/59R |
|
|
| Шасито е Anubis-SAA и процесор PCA84C844/172. Наложи се да го сменям и в магазинната мрежа ме увериха че /189 било аналог на /172 версия,някои знае ли със сигурност дали е така защото според мен доколкото сравнявах различни схеми изводи 36,37 и 38 са конфигурирани в единия случаи като изводи свързани с стереото а в другия (/189)случаи се използва като извод protekt (38 изв.)Схемата на това шаси така и не успях да намеря.Благодаря предварително. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RAI Опитен потребител

Регистриран на: 24 Ное 2004 Мнения: 260 Местожителство: SMOLIAN
|
Пуснато на: Вто Май 17, 2005 10:09 Заглавие: |
|
|
Виж си пощата!
Дано ти свърши работа!
Файла е сканиран и доста дълъг-8мВ,дано ти го побере пощата.
Процесора е 221 редакция.
RAI |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Joroto Нов потребител

Регистриран на: 14 Мар 2004 Мнения: 37 Местожителство: Varna
|
Пуснато на: Вто Май 17, 2005 22:38 Заглавие: |
|
|
мерси за mail-a колега,не отговаря на въпроса ми но все пак е жокер  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RAI Опитен потребител

Регистриран на: 24 Ное 2004 Мнения: 260 Местожителство: SMOLIAN
|
Пуснато на: Сря Май 18, 2005 10:31 Заглавие: |
|
|
Виж си пак пощата!
ANUBIS-бога на смъртта в египетската митология- и на телевизионните
техници!
УСПЕХИ!
RAI |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|