| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
krasimor Нов потребител

Регистриран на: 25 Ное 2004 Мнения: 36 Местожителство: varna
|
Пуснато на: Вто Май 17, 2005 11:56 Заглавие: samsung cz-21f12t |
|
|
Привет,
Това е ТВ е 21',samsung cz-21f12t, шаси KS1A. Смених КА5Q0765RT, гореше предпазителя.
Захранващи папрежения: 109в и 10в, +В е 175в.
При ТВ сигнал захр. се колебае: 109/100-123/, 10/9.3-11.5/,
+В 175/142-170/. Картината прекъсва с потъмняване на екрана.
Има ли надежда за годността на кинескопа, немски Самсунг.
Моля за помощ. Предварително благодаря!
Последната промяна е направена от krasimor на Чет Май 19, 2005 16:58; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Вто Май 17, 2005 21:34 Заглавие: |
|
|
от това което си написал не се разбира нищо?????????? и по това как го обясняваш по добре се обърни към колега който да реши проблема с най малко "жертви" _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
REMZ> Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 347 Местожителство: Пазарджик
|
Пуснато на: Сря Май 18, 2005 16:51 Заглавие: |
|
|
И аз нищо не разбрах. _________________ Както си работеше и спря!!!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RAI Опитен потребител

Регистриран на: 24 Ное 2004 Мнения: 260 Местожителство: SMOLIAN
|
Пуснато на: Сря Май 18, 2005 17:51 Заглавие: |
|
|
Телевизора да не е пострадал от гръм?
RAI |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
krasimor Нов потребител

Регистриран на: 25 Ное 2004 Мнения: 36 Местожителство: varna
|
Пуснато на: Сря Май 18, 2005 19:17 Заглавие: samsung cz-21f12t |
|
|
| Дадоха го без предпазител, сложих нов -изгоря, смених КА5Q0765RT и тръгна. На ТВ програма периодично гаси екрана - черен. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|