| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Boyan Опитен потребител

Регистриран на: 05 Дек 2004 Мнения: 114 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Сря Май 18, 2005 9:46 Заглавие: Памет за Daewoo/Daytek |
|
|
Kолеги трябва ми DUMP за паметта 24с08 на TV Daewoo/Daytek модел 21DA5T - китайско изпълнение
процесор - ST92195B5B1/PBP и STV2246D.Тунера е TNC-8331-BF
Надписите по шасито са следните:
TC7390C STCTV5M(030717) |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коце Опитен потребител


Регистриран на: 29 Ное 2004 Мнения: 1072 Местожителство: БЪЛГАРИЯ
|
Пуснато на: Сря Май 18, 2005 9:55 Заглавие: |
|
|
Дай някакъв адрес  _________________ Костадин |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Boyan Опитен потребител

Регистриран на: 05 Дек 2004 Мнения: 114 Местожителство: Добрич
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Сря Май 18, 2005 10:04 Заглавие: |
|
|
Пробвай тези и съобщи резултата,защото този модел се произвежда с две различни шасита. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коце Опитен потребител


Регистриран на: 29 Ное 2004 Мнения: 1072 Местожителство: БЪЛГАРИЯ
|
Пуснато на: Сря Май 18, 2005 10:13 Заглавие: |
|
|
И аз ти изпратих нещо Провери си пощата!! _________________ Костадин |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Boyan Опитен потребител

Регистриран на: 05 Дек 2004 Мнения: 114 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Сря Май 18, 2005 11:07 Заглавие: |
|
|
| звука на DK или го няма или много прекъсва - на BG няма проблеми.При Fine Tune се поизчиства звука но пак има смущения |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
GOSHO Опитен потребител

Регистриран на: 08 Яну 2004 Мнения: 1450 Местожителство: Варна - с.Тополи
|
Пуснато на: Сря Май 18, 2005 11:42 Заглавие: |
|
|
| Boyan написа: | | звука на DK или го няма или много прекъсва - на BG няма проблеми.При Fine Tune се поизчиства звука но пак има смущения |
А ПАФ-а смени ли го? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Boyan Опитен потребител

Регистриран на: 05 Дек 2004 Мнения: 114 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Сря Май 18, 2005 12:41 Заглавие: |
|
|
| TV-то е чисто нов т.е. не е продаден още. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|