| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
o_yankov Нов потребител

Регистриран на: 07 Юли 2012 Мнения: 3
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
plamenvasilev Нов потребител

Регистриран на: 16 Мар 2007 Мнения: 38 Местожителство: Габрово
|
Пуснато на: Съб Юли 07, 2012 14:51 Заглавие: |
|
|
| Сигурен ли сте, че е изгорял и не може да се ремонтира? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tonovd Опитен потребител

Регистриран на: 23 Мар 2005 Мнения: 1019 Местожителство: Кричим
|
Пуснато на: Съб Юли 07, 2012 16:19 Заглавие: |
|
|
| Миналата седмица разглобих един DENON - трансформатора захранва STK4152 - ако върши работа? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bvgdzk Опитен потребител


Регистриран на: 31 Авг 2008 Мнения: 549 Местожителство: ВАРНА
|
Пуснато на: Нед Юли 08, 2012 0:44 Заглавие: |
|
|
DENON PMA730 2335357002 2ПО 25Волта ако ти върши работа??????? _________________ няма сложни неща в техниката-трябва само да се досетиш и да ги направиш
акъл -полезен ми дай ---------пари сам ще си направя
Обучение за работа с PROTEL99 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
o_yankov Нов потребител

Регистриран на: 07 Юли 2012 Мнения: 3
|
Пуснато на: Нед Юли 08, 2012 13:26 Заглавие: |
|
|
Беше изгорял единият от термопредпазителите на намотката за 220 v,който се намираше между първичната намотка (първа от към макарата) и вторичните.
Развих няколкото вторични,смених предпазителя и след като се опитах да върна вторичните,те не се събираха.Успях само да събера 2X48V за крайните стъпала.Другите за предусилвателите и тези за захранване на процесорната част останаха ненавити.
Трафът има следните изходни напрежения:
-2x 48V със средна точка
-2x 18V със средна точка
-12V
-10v
- 6,5 v
Номерът на трасформатора е 2336303000 и е еднакъв за следните модели:
Denon AVR92800
Denon AVR92801
Denon AVR97
Denon AVR981,
така че ако някой колега има разглобен за части някой от горните модели,може да ми свърши работа. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
o_yankov Нов потребител

Регистриран на: 07 Юли 2012 Мнения: 3
|
Пуснато на: Нед Юли 15, 2012 18:30 Заглавие: |
|
|
| На някого не му ли се намира Денон за части? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
gueswhoaz Опитен потребител

Регистриран на: 13 Юни 2009 Мнения: 603 Местожителство: По света и у нас
|
Пуснато на: Нед Юли 15, 2012 19:18 Заглавие: |
|
|
| По-добре дай да ти навият нов траф. Unitraf правят Ш-образни трафове. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|