| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
dobrev Опитен потребител

Регистриран на: 12 Сеп 2004 Мнения: 187 Местожителство: Горна Оряховица
|
Пуснато на: Чет Май 19, 2005 14:31 Заглавие: Kendo CT95S63 dump |
|
|
| TV Kendo CT95S63 немога да определя шасито, не е и написано. Има същия модел ORION CT95S63, но не знам дали са еднакви на мен ми прилича на Nokia. Процесора е ST-92-10 а еерпома NVM3060. Кинескопа разгъва няма звук и карина. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Чет Май 19, 2005 14:54 Заглавие: |
|
|
Това би трябвало да свърши работа
Успех! _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Stoy40 Опитен потребител

Регистриран на: 21 Окт 2004 Мнения: 3148 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Чет Май 19, 2005 14:55 Заглавие: |
|
|
| А захранванията наред ли са? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dobrev Опитен потребител

Регистриран на: 12 Сеп 2004 Мнения: 187 Местожителство: Горна Оряховица
|
Пуснато на: Пет Май 20, 2005 7:06 Заглавие: РЕ |
|
|
Вчера, след като пуснах темата от токов удар ми се прецака Компа. Чак сега го възстанових.
Благодаря Noel за дъмпа !
Захранването е наред, остава само да уточня с какво да презп. еепрома. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dobrev Опитен потребител

Регистриран на: 12 Сеп 2004 Мнения: 187 Местожителство: Горна Оряховица
|
Пуснато на: Пон Май 23, 2005 13:40 Заглавие: re |
|
|
| Dumpa за съжаление не стана. Ако някой друг има за подобен ТВ или процесор, моля споделете! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|