| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
jonybravo Активен потребител

Регистриран на: 27 Май 2003 Мнения: 76
|
Пуснато на: Пет Май 20, 2005 23:16 Заглавие: OPEL SC303C |
|
|
Колеги трябва ми дъмп SC303C op 5.42 по възможност да е без код.Касетофона е без дисплей. Интересува ме също има ли разлика в съдържанието на паметта на SC303C със и без дисплей.
Благодаря!  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
rympo Нов потребител

Регистриран на: 14 Мар 2003 Мнения: 48 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Пет Май 20, 2005 23:24 Заглавие: dump s display i bez |
|
|
| obadi se i shte ti smetna koda ili shte ti prata dumpa koito ti triabva |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пет Май 20, 2005 23:28 Заглавие: |
|
|
В ПОЩАТА
ако не се оправиш с това което съм ти пратил(ако няамш дисплей емулатор например да видиш какво правиш)утре ще ти пратя готов бин без код.в компа в сервиза мие -ще ти пратя ако трябва утре вечер _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
lubomirblg Опитен потребител

Регистриран на: 26 Яну 2003 Мнения: 165 Местожителство: Благоевград
|
Пуснато на: Съб Май 21, 2005 7:58 Заглавие: |
|
|
| dumpa е без код и работи. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
jonybravo Активен потребител

Регистриран на: 27 Май 2003 Мнения: 76
|
Пуснато на: Съб Май 21, 2005 22:32 Заглавие: |
|
|
Благодаря ви пичове заслужавате едно голямо черпене.
 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|