| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
fikret Опитен потребител

Регистриран на: 05 Май 2005 Мнения: 1691
|
Пуснато на: Съб Май 21, 2005 6:20 Заглавие: D/K на TV Beko |
|
|
| Как се влиза в сервизен режим, и как се включва опция D/K на TV BEKO шаси 12.5 процесор SDA5552-A003, видеопроцесор NN5039K. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
тодо-р Опитен потребител

Регистриран на: 08 Фев 2005 Мнения: 311 Местожителство: Г.Оряховица
|
Пуснато на: Съб Май 21, 2005 6:46 Заглавие: |
|
|
10 и 17 краче на чипа на дистанционното даваш накъсо за момент.с цветните бутони сменяш менютата.в едно от тях ще видиш BG.отиваш със стрелките P+,P- там.стоиностите сменяш с V+,V-.успех  _________________ Ако не можеш да го оправиш не го чупи повече!!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fikret Опитен потребител

Регистриран на: 05 Май 2005 Мнения: 1691
|
Пуснато на: Съб Май 21, 2005 21:53 Заглавие: |
|
|
| Благодаря ти много. Не съм очаквал че ще има и други луди като мене да седят сутрин в 6.30 пред компютъра. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dimitar_cher Опитен потребител


Регистриран на: 06 Мар 2005 Мнения: 362 Местожителство: Пазарджик
|
Пуснато на: Съб Май 21, 2005 22:01 Заглавие: |
|
|
| здравейте на всички,на пазара продават сервизни пултове на КОНЕЛ работят супер. и са доста по-евтини от марковите. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Съб Май 21, 2005 22:37 Заглавие: |
|
|
| dimitar_cher написа: | | здравейте на всички,на пазара продават сервизни пултове на КОНЕЛ работят супер. и са доста по-евтини от марковите. |
Добро утро !
Нима мислиш, че тук може да има някой, който да не познава дистанционните на КОНЕЛ ?  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dimitar_cher Опитен потребител


Регистриран на: 06 Мар 2005 Мнения: 362 Местожителство: Пазарджик
|
Пуснато на: Нед Май 22, 2005 0:00 Заглавие: |
|
|
| ако колегата който откри темата имаше на разположение СЕРВИЗЕН ПУЛТ нямаше да пита, а ти като го знаеше не е нужно да го коментираш с``добро утро`` до тук нищо лично |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fikret Опитен потребител

Регистриран на: 05 Май 2005 Мнения: 1691
|
Пуснато на: Нед Май 22, 2005 17:09 Заглавие: |
|
|
| Благодаря Ви. Вече си купих дистанционо за влизане в сервизен режим на Conel. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|