| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
venelin Опитен потребител

Регистриран на: 05 Дек 2004 Мнения: 1664 Местожителство: Zlatograd
|
Пуснато на: Сря Май 18, 2005 16:15 Заглавие: tuner za JVC ceeu544-b03 с какво може да се замени |
|
|
| тунера е цифров |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
REMZ> Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 347 Местожителство: Пазарджик
|
Пуснато на: Сря Май 18, 2005 16:47 Заглавие: |
|
|
Здравей
Може ли да кажеш шасито на ТВ-то  _________________ Както си работеше и спря!!!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
venelin Опитен потребител

Регистриран на: 05 Дек 2004 Мнения: 1664 Местожителство: Zlatograd
|
Пуснато на: Чет Май 19, 2005 7:48 Заглавие: |
|
|
под тхо пише-ckf0738-ch2
иначе тв е jvc av-k14t2
jvc clm v01(m37212mb-050sp) |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
venelin Опитен потребител

Регистриран на: 05 Дек 2004 Мнения: 1664 Местожителство: Zlatograd
|
Пуснато на: Пет Май 20, 2005 13:01 Заглавие: |
|
|
| имали тунери за jvc ili заместители на по нормална цена |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RAI Опитен потребител

Регистриран на: 24 Ное 2004 Мнения: 260 Местожителство: SMOLIAN
|
Пуснато на: Пет Май 20, 2005 14:15 Заглавие: |
|
|
Козата си иска пръч!
Само оригинален!!!
RAI |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
hshop Опитен потребител

Регистриран на: 13 Мар 2005 Мнения: 193 Местожителство: Кнежа
|
Пуснато на: Пет Май 20, 2005 17:13 Заглавие: |
|
|
Преди време сменях подобен,за ориг.искаха около 80лв. някъде от София ми намериха за 40лв.,но беше по-малък по размер и монтиран на допълнителна платка с изводи съвпадащи с оригиналните.Мисля,че новия не беше точно със същото означение но пак беше цифров и стана идеално.За съжание точните означения не съм си ги записал Така,че има и по-евтини тунери ,но по големите градове  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tvpetrov Опитен потребител

Регистриран на: 01 Авг 2004 Мнения: 590 Местожителство: Казанлък
|
Пуснато на: Нед Май 22, 2005 15:39 Заглавие: |
|
|
Здравейте! Имах същия проблем с такова тв и от "ПАСАТ"ми доставиха по заявка на лоловин цена, но мисля ,че беше употребяван,но при поръчката не ми упоменаха,че ще е употребяван.Както и да е проблема се реши и клиента беше доволен от цената. Опитай при тях.Може да го предлагат още.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|