| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
amv Гост
|
Пуснато на: Съб Май 21, 2005 7:20 Заглавие: D/K стандарт на ITT NOKIA |
|
|
Здравейте!В сервиза имам това чудо на техниката на което не мога да му закърпя звука.Да ли има начин да се отключи стандарта от менюто, и как се влиза в него
ITT NOKIA
7171 TOP HIFI
DIGIVISION
проца е CCU-NG11E-R689
Благодаря предварително  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Съб Май 21, 2005 9:47 Заглавие: . |
|
|
| От меню не може-слага се платка звук. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
amv Гост
|
Пуснато на: Съб Май 21, 2005 20:50 Заглавие: |
|
|
| Благодаря колега,но пробвах със една платка от1.50лв. но не стана.Утре ще се занимая със него и ще ви информирам. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
helios Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 2944 Местожителство: Pirdop/Zlatica
|
Пуснато на: Съб Май 21, 2005 20:59 Заглавие: |
|
|
| Да не са разменени местата на резонаторите? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
amv Гост
|
Пуснато на: Нед Май 22, 2005 18:31 Заглавие: |
|
|
| Смених 2 платки за които съм сигурен че работят |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dimitar_cher Опитен потребител


Регистриран на: 06 Мар 2005 Мнения: 362 Местожителство: Пазарджик
|
Пуснато на: Нед Май 22, 2005 20:47 Заглавие: |
|
|
здравейте на всички,
колега напиши какви чипове участват в звука, има ли звук на 5.5 MHz за да се опитам да ти помогна. Така по шаси не мога да се сетя. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|