| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
kip Активен потребител


Регистриран на: 03 Юни 2004 Мнения: 74 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Нед Май 22, 2005 22:11 Заглавие: Ayco CB 2109 Sound |
|
|
Здравейте колеги!
Имам следния проблем при телевизор AYCO CB 2109 : усливателя за звука се е пукнал точно където е надписа , а нямам схема.Усилвателя започва с А и завършва на 21. Помогнете ако знаете нещо по въпроса или дайте схема за този TV.
Благодаря. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Boyan Опитен потребител

Регистриран на: 05 Дек 2004 Мнения: 114 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Нед Май 22, 2005 22:46 Заглавие: |
|
|
утре сутрин ще ти напиша каква е точно интегралата , че в момента съм си у дома.
LA.... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
DICHI Опитен потребител

Регистриран на: 04 Апр 2004 Мнения: 334 Местожителство: VRACA
|
Пуснато на: Пон Май 23, 2005 8:03 Заглавие: |
|
|
| Обимновенно е AN7523 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
kip Активен потребител


Регистриран на: 03 Юни 2004 Мнения: 74 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Пон Май 23, 2005 9:36 Заглавие: |
|
|
| AN 7523 поне по моя информация е едно канален , а по схема виждам че въпросния усилвател е двуканален. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
DICHI Опитен потребител

Регистриран на: 04 Апр 2004 Мнения: 334 Местожителство: VRACA
|
Пуснато на: Пон Май 23, 2005 10:40 Заглавие: |
|
|
| Да.23-та е моно |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fishev Опитен потребител

Регистриран на: 19 Мар 2004 Мнения: 1705 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Пон Май 23, 2005 15:33 Заглавие: |
|
|
| По схема е AN7522 но не е лошо да смениш и филтриращия елетролит на захранването на звука Успех |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
kip Активен потребител


Регистриран на: 03 Юни 2004 Мнения: 74 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Пон Май 23, 2005 19:36 Заглавие: |
|
|
От начина на свързване на платката и от каталога и аз установих , че е AN 7522 , но се оказа , че в магазините я нямат в наличност.
Благодаря на всички. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пон Май 23, 2005 20:04 Заглавие: |
|
|
тук поне можеш да импровизираш.слагай друго стъпало(може и КИТ) и си готов  _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|