| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
joro66 Опитен потребител

Регистриран на: 18 Мар 2007 Мнения: 292 Местожителство: Бургас
|
Пуснато на: Вто Окт 16, 2012 17:29 Заглавие: Tърся процесорната платка на самсунг 913n |
|
|
Монитора е samsung syncmaster 913n. Изглежда така:
Предложения тук или на лични. _________________ Висшето образование и алкохола на никого не прощават. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Вто Окт 16, 2012 17:31 Заглавие: |
|
|
Мога да предложа нова. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sword Опитен потребител

Регистриран на: 23 Ное 2009 Мнения: 196 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Вто Окт 16, 2012 19:11 Заглавие: |
|
|
| Пробва ли да нагрееш чипа който е над лепенката с партномера до 300 градуса ?Това като вариант преди да купуваш новия де. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
joro66 Опитен потребител

Регистриран на: 18 Мар 2007 Мнения: 292 Местожителство: Бургас
|
Пуснато на: Вто Окт 16, 2012 19:20 Заглавие: |
|
|
Не съм още, и това ще пробвам, просто в момента не е в мен платката, дадох я за мостра на едно място. Пробвах варианта със съпротивление 47ома м/у 5 и 6-то краче, ама не стана нищо.
Едит: Тази платка дето е на снимката не е моята, но е същата като елементи, само дето номерата и софта е друг. Естествено, лепенката на моята е на другия чип. _________________ Висшето образование и алкохола на никого не прощават.
Последната промяна е направена от joro66 на Вто Окт 16, 2012 19:28; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Вто Окт 16, 2012 19:27 Заглавие: |
|
|
Ай стига циганерии,и кво кат го напече,колко ще изкара?Като е скапано NT-то си предлагаме и нови чипове,включително и прошити със софтуер.
| Цитат: | | Тази платка дето е на снимката не е моята, но е същата като елементи, само дето номерата и софта е друг. Естествено, лепенката на моята е на другия чип. |
Оле мале,тва го не бях прочел...Приказката за налъмът дето му немало каишката и дъската знаеш ли я???Хвани па си напиши твоята платка коя е!Хвани па си напиши модел-кода на апарата! _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните!
Последната промяна е направена от Bojilov на Вто Окт 16, 2012 20:16; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
joro66 Опитен потребител

Регистриран на: 18 Мар 2007 Мнения: 292 Местожителство: Бургас
|
Пуснато на: Вто Окт 16, 2012 19:30 Заглавие: |
|
|
Върши ми работа и само чип, имам духалка ще си го сменя. Ако има нужда от контролната сума, утре мога да я кажа.не предполагах че може да се намери само той. _________________ Висшето образование и алкохола на никого не прощават. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
joro66 Опитен потребител

Регистриран на: 18 Мар 2007 Мнения: 292 Местожителство: Бургас
|
Пуснато на: Вто Окт 16, 2012 20:27 Заглавие: |
|
|
| Bojilov написа: | | Оле мале,тва го не бях прочел...Приказката за налъмът дето му немало каишката и дъската знаеш ли я???Хвани па си напиши твоята платка коя е!Хвани па си напиши модел-кода на апарата! |
Извинявам се за объркването.
Утре ще я снимам. Както казах не е в мен в момента. Иначе съм си записал тези данни на един лист:
SE7889-LF AF2487999E 0530B
MJ19ES KBN94 - 00689F
Ако трябват други данни - казвай. _________________ Висшето образование и алкохола на никого не прощават. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Вто Окт 16, 2012 21:25 Заглавие: |
|
|
Да,имаме го и този мейн-борд-налучкал си го да е аналог на оня горния .Цената ти е на лични.Не знам колко по-ясно трябва да се изразя-дай тъпия модел-код на апарата!Пише го на капака!Бахмааму-две станици лаф ще станат след малко...Привсе че очистих глупостите за фунаите...
P.S.Бай Тишане,това коет предлагаш е писано в четвъртия пост от темата че не става.Правилния вариант е един и единствен-подмяна на цялата платка или само на чипа с изправни.Да не говоря че въпросните бабувания с резистора са по-безсмислени и от печенето-с резистора обикновено се връща след 2-3дена. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните!
Последната промяна е направена от Bojilov на Сря Окт 17, 2012 16:48; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
joro66 Опитен потребител

Регистриран на: 18 Мар 2007 Мнения: 292 Местожителство: Бургас
|
Пуснато на: Сря Окт 17, 2012 7:24 Заглавие: |
|
|
Eто:
Мodel code: MJ19ESKSB/EDC _________________ Висшето образование и алкохола на никого не прощават. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
joro66 Опитен потребител

Регистриран на: 18 Мар 2007 Мнения: 292 Местожителство: Бургас
|
Пуснато на: Пет Окт 19, 2012 8:01 Заглавие: |
|
|
След нагряване на чипа, за сега работи. Ако се прецака нещо скоро, ще пиша.
 _________________ Висшето образование и алкохола на никого не прощават. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|