| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Banko62 Нов потребител

Регистриран на: 24 Май 2005 Мнения: 45 Местожителство: Пазарджик
|
Пуснато на: Вто Май 24, 2005 9:25 Заглавие: Проблем с TV "Thomson" 20MG15CX |
|
|
Колеги, TV-то често е ходило на ремонт защото си забива програмата.
Аз я нямам. Работя с Pony Prog. Ще бъда благодарен ако някой ми я изпрати. Що се отнася до причината за това, ще споделя, че прегледах нещата около процесора "TMP47C1637N-RA37", но не намерих нищо. Моля за идеи по въпроса.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Вто Май 24, 2005 11:03 Заглавие: Re: Проблем с TV "Thomson" 20MG15CX |
|
|
| Banko62 написа: | Колеги, TV-то често е ходило на ремонт защото си забива програмата.
Аз я нямам. Работя с Pony Prog. Ще бъда благодарен ако някой ми я изпрати. Що се отнася до причината за това, ще споделя, че прегледах нещата около процесора "TMP47C1637N-RA37", но не намерих нищо. Моля за идеи по въпроса.  |
Може ли по-подробно да обясниш това:
| Цитат: | TV-то често е ходило на ремонт защото си забива програмата.
|
Имам дъмп за този модел, но не мисля, че проблема е в него. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Вто Май 24, 2005 13:56 Заглавие: Re: Проблем с TV "Thomson" 20MG15CX |
|
|
| Tokio написа: | Може ли по-подробно да обясниш това:
| Цитат: | TV-то често е ходило на ремонт защото си забива програмата.
|
Имам дъмп за този модел, но не мисля, че проблема е в него. |
това го обяснява клиента.Почти през месец вади едно от менютата(това за автоматичното избиране на програмите) на екрана и не изпълнява никакви команди. Носил го при някого който само е програмирал епрома.По същия начин забива при опит да влезна в сервизното меню(с програмите които имам). |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Banko62 Нов потребител

Регистриран на: 24 Май 2005 Мнения: 45 Местожителство: Пазарджик
|
Пуснато на: Вто Май 24, 2005 14:53 Заглавие: |
|
|
Благодаря на колегата Филипов. С неговия дъмп командите се изпълняват нормално .Само дето мисли няколко секунди преди да изкара вече набрана програма. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|