| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
bomi Нов потребител

Регистриран на: 28 Мар 2005 Мнения: 29 Местожителство: HASKOVO
|
Пуснато на: Пон Май 23, 2005 23:38 Заглавие: TV GERMINA процесор ST 92195C3b1/RFF |
|
|
| TV GERMINA процесор ST 92195C3b1/RFF памет 24WC08 видиоSTV2246E.Не пише кое шаси е . Интересува ме как се влиза в сервизно че имам проблем с звука на 6.5.Предварително благодаря. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dimitar_cher Опитен потребител


Регистриран на: 06 Мар 2005 Мнения: 362 Местожителство: Пазарджик
|
Пуснато на: Вто Май 24, 2005 1:10 Заглавие: |
|
|
menu install 4725
OP1 00101001
OP2 00011110
OP3 00110001
сменяш пафа и имаш DК и BG и си готов. успех |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
WDW Активен потребител

Регистриран на: 13 Сеп 2004 Мнения: 69 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Май 24, 2005 2:05 Заглавие: |
|
|
При мен не тръгва с тази комбинация !!!
Други идеи ??? _________________ "... сичкото що е транзистор за илядо и пестотин волта се е BU ......"
 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dimitar_cher Опитен потребител


Регистриран на: 06 Мар 2005 Мнения: 362 Местожителство: Пазарджик
|
Пуснато на: Вто Май 24, 2005 2:36 Заглавие: |
|
|
| OK WDW не тръгва но как се държи изписва ли DK ??? даи повече инфо за да ти помогна |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Вто Май 24, 2005 8:08 Заглавие: . |
|
|
| В menu избираш features и набираш код 1923 за сервиз. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bomi Нов потребител

Регистриран на: 28 Мар 2005 Мнения: 29 Местожителство: HASKOVO
|
Пуснато на: Вто Май 24, 2005 10:53 Заглавие: Re: . |
|
|
| Bojilov написа: | | В menu избираш features и набираш код 1923 за сервиз. |
Благодаря стана с features и набираш код 1923 смених само пафа и доиде звук. Но при мен не излиза BG/DK а sistem EUROPE |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RAI Опитен потребител

Регистриран на: 24 Ное 2004 Мнения: 260 Местожителство: SMOLIAN
|
Пуснато на: Вто Май 24, 2005 12:07 Заглавие: |
|
|
Е,нали вече сме в Европа?
RAI |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
WDW Активен потребител

Регистриран на: 13 Сеп 2004 Мнения: 69 Местожителство: София
|
Пуснато на: Сря Май 25, 2005 0:15 Заглавие: |
|
|
Стана с 1923 !!!
И при мен е с Europe !!! _________________ "... сичкото що е транзистор за илядо и пестотин волта се е BU ......"
 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|