 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
bone Опитен потребител


Регистриран на: 14 Дек 2010 Мнения: 326 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пон Сеп 23, 2013 19:21 Заглавие: Продавам тонколони YAMAHA NS-s34 продадени |
|
|
Страхотни двулентови тонколони на перфектна цена. Много добър външен вид и перфектни технически, кутиите са допълнително оребрени и демпфани за оптимално звучене, пренастроени басрефлекси и изцяло променен филтър. Типа на конструкцията им е басрефлекс с предно разположение. Мидбасовите говорители са 8". Габаритни размери: височина 70cm , ширина 28,5cm, дълбочина 28cm. Номинална мощност 60W, музикална мощност 120W, импеданс 8ohm, честотна лента 35Hz-20kHz, чувствителност 90dB.
skype: benga75
0898711133, 0878611133, 0884811133
http://avworld.snimka.bg/other/yamaha-ns-s34.776996.0.big
Цена: 300 лв. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|