| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
dobrev Опитен потребител

Регистриран на: 12 Сеп 2004 Мнения: 187 Местожителство: Горна Оряховица
|
Пуснато на: Сря Юни 08, 2005 8:40 Заглавие: Seleco chassis PC040 dump |
|
|
Seleco chassis PC040 dump и сервизен режим ?
Никъде не намерих за това животно, помогнете! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Сря Юни 08, 2005 9:12 Заглавие: |
|
|
Напиши малко повече за него.Памет , процесор, модел... _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dobrev Опитен потребител

Регистриран на: 12 Сеп 2004 Мнения: 187 Местожителство: Горна Оряховица
|
Пуснато на: Сря Юни 08, 2005 10:45 Заглавие: re |
|
|
Проц. ST9210 памет NVM3060 тоест Noel това е онова Kendo CT95S63.
Намерих в мрежата тази информ., но само толкова. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Сря Юни 08, 2005 10:53 Заглавие: |
|
|
Опитай с този запис ако не се получи ще търся нещо друго. _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dobrev Опитен потребител

Регистриран на: 12 Сеп 2004 Мнения: 187 Местожителство: Горна Оряховица
|
Пуснато на: Сря Юни 08, 2005 12:54 Заглавие: re |
|
|
Благодаря, Noel
както винаги си точен и на линия обаче не иска мам.. му
прасе да тръгне! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Сря Юни 08, 2005 13:14 Заглавие: |
|
|
Ето още няколко.Тази която е Kendo e със същия процесор.
Дано свърши работа. _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dobrev Опитен потребител

Регистриран на: 12 Сеп 2004 Мнения: 187 Местожителство: Горна Оряховица
|
Пуснато на: Сря Юни 08, 2005 16:20 Заглавие: re |
|
|
Пак не иска да тръгне, светва сив еран. Свалих процесора и го вкл. - стои си в стенбай.
Някой дъмпове ги трие други не. Този последния за кендо който ми прати не го изтри, което ме навежда на мисълта, че процесора е жив.
Да имаш случайно схема с този процесор (ST9210). Знам ли може нещо да ми убягва така без схема? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Сря Юни 08, 2005 16:36 Заглавие: |
|
|
За съжаление нямам но предполагам че колегите ще потърсят.Ако намеря нещо е ти пратя. _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dobrev Опитен потребител

Регистриран на: 12 Сеп 2004 Мнения: 187 Местожителство: Горна Оряховица
|
Пуснато на: Сря Юни 08, 2005 17:02 Заглавие: re |
|
|
| Благодаря за вниманието Noel, ако теръгне случайно ще пиша! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|