| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
electro Опитен потребител


Регистриран на: 14 Дек 2004 Мнения: 204
|
Пуснато на: Сря Юни 08, 2005 12:57 Заглавие: Универсално Дистанционно |
|
|
| Колеги някой да обясни как работи универсално дистанционно към TV AKAI-kak става настройката (нагаждането) на дистанционното към телевизора?? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Сря Юни 08, 2005 13:34 Заглавие: |
|
|
Универсални дистанционни - бол.
Какво е твоето? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
electro Опитен потребител


Регистриран на: 14 Дек 2004 Мнения: 204
|
Пуснато на: Сря Юни 08, 2005 13:46 Заглавие: Дистанционно |
|
|
| Марка и модел не пише.Има бутон(червен )на цвят на който пише-code!!Също така червен бутон с ? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vlad_o Опитен потребител


Регистриран на: 27 Ное 2004 Мнения: 857 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Сря Юни 08, 2005 13:50 Заглавие: |
|
|
то не се нагажда ,ДУ,към телевизора ,а трябва да му намериш кода за телевизора и ако не се настройва от самият телевизор,ще видиш зор с кодовете  _________________ ДЕИСТВАЙ СМЕЛО И СМАХНАТО
SKYPE vvvlado53 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Сря Юни 08, 2005 13:57 Заглавие: |
|
|
electro, погледни си пощата.
Изпратил съм ти картинка. Така ли изглежда? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
electro Опитен потребител


Регистриран на: 14 Дек 2004 Мнения: 204
|
Пуснато на: Сря Юни 08, 2005 14:09 Заглавие: Дистанционно |
|
|
| RC написа: | electro, погледни си пощата.
Изпратил съм ти картинка. Така ли изглежда? |
Инициалите са същите но разположението на бутоните са различни.
Например :бутонът Power e в ляво най отдолу има капаче който се плъзга надолу и т.н. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Сря Юни 08, 2005 14:19 Заглавие: |
|
|
Имаш ли възможност да ми изпратиш картинка?
А и дискусията може да я пренесем като лични или по пощата (да не обръщаме форума на чат). |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Stoy40 Опитен потребител

Регистриран на: 21 Окт 2004 Мнения: 3148 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Сря Юни 08, 2005 14:28 Заглавие: Re: Универсално Дистанционно |
|
|
| electro написа: | | Колеги някой да обясни как работи универсално дистанционно към TV AKAI-kak става настройката (нагаждането) на дистанционното към телевизора?? |
А вълшебната думичка? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|