 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Jet Опитен потребител

Регистриран на: 29 Ное 2006 Мнения: 689
|
Пуснато на: Съб Окт 25, 2014 17:10 Заглавие: Търся кондензатор 100uf/ 400V 105C 18X32мм. НАМЕРЕН. |
|
|
Ако някой има такъв да предложи, нека пише в темата или на лични.
Темата е за триене/заключване. _________________ Да живее негово императорско величество Клинг Надменни!!!
Последната промяна е направена от Jet на Вто Окт 28, 2014 13:34; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vektra Опитен потребител


Регистриран на: 16 Окт 2006 Мнения: 1068 Местожителство: КУЛА skype: malin_66
|
Пуснато на: Нед Окт 26, 2014 9:23 Заглавие: Търся кондензатор 100uf/ 400V 105C 18X32мм. |
|
|
Имам нови 100MF/400V 105'C Nippon Chemi-con PAG s-s - 1лв.
18mm*40mm - предполагам визуално, ще измеря за по-сигурно.
И нови платки с два от въпросните кондензатори, и две дузини елементи/5в реле, грец, TOP..., оптрони, и пр./ - 3лв. _________________ 0889635863 , 0895110091 , 0877419867 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|