| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
amv Гост
|
Пуснато на: Вто Юни 07, 2005 13:11 Заглавие: AIWA TV-C142 токов удар |
|
|
Здравейте!Тази AIWA я трясна токов удар.Захранването беше разковано както трябва.Почти всичко беше изгоряло.След като го възтанових се оказа че ТВ-то не се управлява нито от ДУ нито от клавиатурата.Молбата ми е ако някой има схема да ми я изпрати защото работата отива на проц. Проца е M37220M3-1505P Благодаря предварително!!!
[email protected] |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Вто Юни 07, 2005 13:28 Заглавие: |
|
|
Изпращам Ви на C142S,мисля че различиятабяха минимални/наистина тук процесора е М37221/ _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sacho Опитен потребител


Регистриран на: 02 Яну 2004 Мнения: 2268 Местожителство: гр.ПЛЕВЕН
|
Пуснато на: Вто Юни 07, 2005 14:12 Заглавие: |
|
|
Преди година имах такъв случай.Освен процесора беше заминала и паметта и една купчина транзистори около чипа за AV междината беше и тя на кино .Въобще всичко наред че за капак и тунера така че те очакват още изненади.Дано имаш късмет да са по малко  _________________ СЕРВИЗ ЗОРА - ПЛЕВЕН
www.sacho5.alle.bg |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
amv Гост
|
Пуснато на: Сря Юни 08, 2005 18:57 Заглавие: |
|
|
| Оказа се че освен захранването е заминал и проца,тунера, и мчу-то.Благодаря за схемата и съветите.Закривам темата! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|