| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
hshop Опитен потребител

Регистриран на: 13 Мар 2005 Мнения: 193 Местожителство: Кнежа
|
Пуснато на: Сря Юни 08, 2005 19:40 Заглавие: TV-RECOR |
|
|
Търся запис за памет 24С02 от ТВ-RECOR RC4021A процесор
PCA84C440P/401
С поздрави hshop  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fishev Опитен потребител

Регистриран на: 19 Мар 2004 Мнения: 1705 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Сря Юни 08, 2005 19:57 Заглавие: Re: TV-RECOR |
|
|
| hshop написа: | Търся запис за памет 24С02 от ТВ-RECOR RC4021A процесор
PCA84C440P/401
С поздрави hshop  | Още не съм чул този процесор да се нуждае от запис на пемет |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bobitv Опитен потребител

Регистриран на: 04 Юли 2004 Мнения: 825 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Сря Юни 08, 2005 20:01 Заглавие: |
|
|
| Да, колегата е прав-запис не е нужен. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Сря Юни 08, 2005 21:30 Заглавие: |
|
|
Колега напиши си какъв ти е проблема за да ти кажем къде е ключа от бараката.Тия телевизори са едни от най лесните за ремонт. _________________ В един цирк играем и номерата си ги знаем...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
hshop Опитен потребител

Регистриран на: 13 Мар 2005 Мнения: 193 Местожителство: Кнежа
|
Пуснато на: Сря Юни 08, 2005 21:49 Заглавие: |
|
|
Фишев ми даде някои идей-тв-то не го ремонтирам аз а мой познат,но той няма нет--та аз от негово име питам В о/щи линий тв-то,с една памет,напр. неговата --изписва CLEAR и номер на програма и др.нищо;с друга-няма образ;с трета има образ но той прескача,все едно прехвърляш от програма на програма.Процесора е сменен с нов,но ефект няма
С поздрави hshop |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Сря Юни 08, 2005 22:25 Заглавие: |
|
|
Сигурно аз греша защото чак сега видях че не е 4020 а 4021 и може да има някаква разлика но пък от друга страна знам че тия процесори не се нуждаят от презапис на паметта.Би трябвало с празна читава памет да тръгне нормално. _________________ В един цирк играем и номерата си ги знаем...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Чет Юни 09, 2005 7:59 Заглавие: |
|
|
| hshop написа: | | с една памет,напр. неговата --изписва CLEAR и номер на програма и др.нищо;с друга-няма образ;с трета има образ но той прескача,все едно прехвърляш от програма на програма. |
Надписа CLEAR вероятно се е появил с "чиста" памет (има признак за настроена програма).
Сложете празна (или каквато да е памет), настройте го на програма и оправете средните нива на аналоговите регулировки. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|