| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
cecostar Опитен потребител

Регистриран на: 15 Май 2003 Мнения: 293 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Чет Юни 09, 2005 21:39 Заглавие: NEO - TV 2162 FTXS |
|
|
Шасито е на Vestel - 11АК30 - трябва ми бин за него.Телевизора тръгва за секунда и се изключва - т.е. спира ХО-искам първо да опитам с бина.
Ако някой има бин,моля да помогне! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
hshop Опитен потребител

Регистриран на: 13 Мар 2005 Мнения: 193 Местожителство: Кнежа
|
Пуснато на: Чет Юни 09, 2005 22:04 Заглавие: |
|
|
Аз имам това
С поздрави hshop  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fishev Опитен потребител

Регистриран на: 19 Мар 2004 Мнения: 1705 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Чет Юни 09, 2005 22:29 Заглавие: |
|
|
| Проверили 47мф/160волта два броя Успех |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
cecostar Опитен потребител

Регистриран на: 15 Май 2003 Мнения: 293 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Чет Юни 09, 2005 22:34 Заглавие: |
|
|
Благодаря Ви! Утре ще пробвам и ще пиша.
А за кондензаторите - всичко е изправно - сменени са даже.
Да се надяваме,че е от дъмпа. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|