| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
DJ69VN Опитен потребител


Регистриран на: 16 Мар 2008 Мнения: 3329 Местожителство: Варна, България
|
Пуснато на: Пет Яну 30, 2015 19:00 Заглавие: Купувам лампи за LCD подсветката на HP 530 |
|
|
Желателно е да са новички.
О886811477. _________________ Analog Audio™ Quanterall.com |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pamporov Опитен потребител

Регистриран на: 02 Фев 2004 Мнения: 4947
|
Пуснато на: Пет Яну 30, 2015 20:37 Заглавие: |
|
|
| Някакви специални и уникални ли са та не дадеш размера на лампата(дължина и диаметър), а и какво пречи да го направиш с диодна лента? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
DJ69VN Опитен потребител


Регистриран на: 16 Мар 2008 Мнения: 3329 Местожителство: Варна, България
|
Пуснато на: Пет Яну 30, 2015 21:08 Заглавие: |
|
|
Нямам представа. В момента лаптопа си работи но започва все по-слабо и и по слабо да свети. За диодна лента си го мислех но това ще е краен вариант. _________________ Analog Audio™ Quanterall.com |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Георги Стоичков Опитен потребител

Регистриран на: 26 Яну 2007 Мнения: 310 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Пет Яну 30, 2015 22:31 Заглавие: |
|
|
Не съм сменял точно, на този модел, ама не вярвам да е с повече от 1 лампа както обикновенно при лаптопите Нова лапма в магазина е няма и 20 лева  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
DJ69VN Опитен потребител


Регистриран на: 16 Мар 2008 Мнения: 3329 Местожителство: Варна, България
|
Пуснато на: Съб Яну 31, 2015 0:02 Заглавие: |
|
|
Идеално защото аз не съм купувал до сега но искам въпросния лаптоп да го ползвам още. Къде продават? _________________ Analog Audio™ Quanterall.com |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Георги Стоичков Опитен потребител

Регистриран на: 26 Яну 2007 Мнения: 310 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Съб Яну 31, 2015 0:28 Заглавие: |
|
|
В Пловдив лампи има в абсолютно всички магазини за електронни компоненти, дай диаметър и дължина и ще ти пратя линк, ако няма във Варна  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zapad Опитен потребител


Регистриран на: 04 Фев 2005 Мнения: 3010
|
Пуснато на: Съб Яну 31, 2015 9:57 Заглавие: |
|
|
На моя лаптоп му смених лампата с нова, която изкара 10 месеца. Тъй че помисли дали направо да не го правиш с диодна лента от счупена матрица _________________ който не знае закону на ому да си оди у дому |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
DJ69VN Опитен потребител


Регистриран на: 16 Мар 2008 Мнения: 3329 Местожителство: Варна, България
|
Пуснато на: Нед Фев 01, 2015 11:43 Заглавие: |
|
|
10месеца В момента тази която е вътре е на 8г. Тези дни ще го отворя за да видя какво е вътре. _________________ Analog Audio™ Quanterall.com |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zapad Опитен потребител


Регистриран на: 04 Фев 2005 Мнения: 3010
|
Пуснато на: Нед Фев 01, 2015 11:48 Заглавие: |
|
|
Да, оригиналната изкара 6г, а новата 10 месеца _________________ който не знае закону на ому да си оди у дому |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
DJ69VN Опитен потребител


Регистриран на: 16 Мар 2008 Мнения: 3329 Местожителство: Варна, България
|
Пуснато на: Пон Фев 02, 2015 12:48 Заглавие: |
|
|
34см е общо. Самата лампа е 32,5см и диаметър 2мм.
Намерих за 20лв. но ще е тук чак в петък защото Елимекс я вземали от друго място.
Благодаря за вниманието. _________________ Analog Audio™ Quanterall.com |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|