Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

EBT фактор при избор

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Общи приказки - Just talking



Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Roidin
Активен потребител
Активен потребител


Регистриран на: 08 Яну 2006
Мнения: 59

МнениеПуснато на: Сря Ное 11, 2015 21:02    Заглавие: EBT фактор при избор Отговорете с цитат

Намерих си необходимият ми майн борд по шаси,но бях учуден когато бях попитан за ЕВТ. Може ли някой да ме светне по въпроса, като предварително се извинявам за невежеството си. Сега навлизам в тази нова за мен област и за това данните EAX64317404(1.0)G4-L-TU123 с шаси LD21B/LC21B -съвпадащи се абсолютно,бяха причината да реша,че съм прав в избора си. Разликата е в ЕВТ62295604 и ЕВТ62082613.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Yahoo Messenger
k810
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 25 Юли 2008
Мнения: 1687
Местожителство: Несебър

МнениеПуснато на: Сря Ное 11, 2015 22:12    Заглавие: Отговорете с цитат

На тази платка EAX се произвеждат 10 модификации за различни телевизори-EBT.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Roidin
Активен потребител
Активен потребител


Регистриран на: 08 Яну 2006
Мнения: 59

МнениеПуснато на: Пет Ное 13, 2015 11:36    Заглавие: Отговорете с цитат

И така, не разбрах какво означава това ЕВТ. Казвате, модификация- да ,но различие на платка или на софтуер? Все пак това е съкращение,но какво? И в руските сайтове не откривам нищо.А може би не търся правилно!? В края на краищата ме интересува мога ли да направя замяната при различие само на ЕВТ? Ако някой знае,моля да сподели. Благодаря!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Yahoo Messenger
k810
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 25 Юли 2008
Мнения: 1687
Местожителство: Несебър

МнениеПуснато на: Пет Ное 13, 2015 12:08    Заглавие: Отговорете с цитат

Това е партномер. Ако не е съвместим ще си купите платка по EAX и като я получите ще видите че може да не става за вашия ТВ.
За повече информация , за първо време вижте дали сте изписали правилно EBT.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Roidin
Активен потребител
Активен потребител


Регистриран на: 08 Яну 2006
Мнения: 59

МнениеПуснато на: Пет Ное 13, 2015 16:33    Заглавие: EBT фактор при избор Отговорете с цитат

Абсолютно сигурен съм,че по горе изписаните ЕВТ са на двете платки!Най-интересното е, че и двете са изработени в един и същи ден- 17. 01. 2012 г., което разбира се, не ги прави еднакви.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Yahoo Messenger
penkeler
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 12 Ное 2006
Мнения: 338
Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Пет Ное 13, 2015 17:38    Заглавие: Отговорете с цитат

Roidin написа:
И така, не разбрах какво означава това ЕВТ

Тук има нещо по въпроса.
http://www.rcmgroup.ru/press/tech/article/testirovanie-pechatnykh-plat-s-vysokoi-plotnostju-mezhso.html
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
k810
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 25 Юли 2008
Мнения: 1687
Местожителство: Несебър

МнениеПуснато на: Пет Ное 13, 2015 17:54    Заглавие: Отговорете с цитат

Може, ама в техническите форуми има правило имената на техниките да се изписват в оригиналния им вид. Та идеята ми е да смените буквите от кирилица на латиница, и тогава да ги пуснете в гугъл и да търсите прилики и разлики между двете версии Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Roidin
Активен потребител
Активен потребител


Регистриран на: 08 Яну 2006
Мнения: 59

МнениеПуснато на: Пет Ное 13, 2015 21:29    Заглавие: EBT фактор при избор Отговорете с цитат

Благодаря Ви, за посоченият материал,penkeler!
k810 ,уверявам Ви,че се старая да пиша на латиница при търсачка и форуми, но понякога инерцията ми прави лоши шеги. Благодаря и на двамата за отделеното време!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Yahoo Messenger
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Общи приказки - Just talking Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov