Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Препоръка за бяла техника

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Общи приказки - Just talking



Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
twist
Нов потребител
Нов потребител


Регистриран на: 21 Сеп 2010
Мнения: 8

МнениеПуснато на: Чет Апр 14, 2016 13:47    Заглавие: Препоръка за бяла техника Отговорете с цитат

Здравейте! Smile
Понеже не разбрам много от този тип техника, реших да се допитам до някой по-вещ.

Възнамерявам да си купя хладилник и пералня. Ще се ползват от средно домакинство (3-4 човека) Цената ще варира от вашите препоръки, но да се върти около 599-899лв на уред. Наблягаме на функционалност и качество, а не на дизайнерски екстри и излишни глезотии. Smile

1. Петалнята
- Първо не знам дали да е комбинирана със сушилня. Никога не съм ползвал и не знам дали е ефективна. Второ не съм сигурен дали комбинираните уреди от този тип са добра идея или е по-добре да е само пералня, а ако искам сушилня да взема отделно.
- След това капацитета - мисля си, че ако е по-голям - по-добре. Ако имам малко дрехи пак мога да ги изпера, но ако имам много ще пусна една, а не две.
- Много важен момен ми се струва и лесното обслужване и поддръжка. Водата в цялата страна и особено в нашия край е много варовита и е важно засегнатие части на пералнята да са лесно заменяеми
- За детайлите, които пропускам разчитам на вас

2. За хладилника нямам много въпроси, но може да ме открехнете към някой слабости и плюсове на тези, които се предлагат на пазара в момента. Да ме насочите към марки или да предложите конкретен модел.
Изискванията ми са:
- Фризера да е от долната страна (смятам, че е по-удобно)
- Обема да е що годе прличен (да не е тесен, но и да не е двукрилен. по скоро от по-големичките еднокрилни)
- Да е читав и икономичен.
- Ако вие се сетите за някоя полезна екстра, допълнете ме.

Благодаря ви предварително!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Общи приказки - Just talking Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov