| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
bobikan Опитен потребител

Регистриран на: 28 Юни 2004 Мнения: 342 Местожителство: Костенец
|
Пуснато на: Чет Юни 23, 2005 20:38 Заглавие: Търся информация за philips |
|
|
Philips 21pt1866/58 с шаси L01.2E
Телевизора е заключен.Ще ми е от полза всякаква информация за него.Благодаря. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Пет Юни 24, 2005 6:30 Заглавие: |
|
|
Защо не пробваш с празна памет.Повечето Филипси тръгват с празна памет _________________ В един цирк играем и номерата си ги знаем...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bobikan Опитен потребител

Регистриран на: 28 Юни 2004 Мнения: 342 Местожителство: Костенец
|
Пуснато на: Пет Юни 24, 2005 16:54 Заглавие: |
|
|
| Телевизорът нямаше дистанционно и бяха блокирани бутоните на лицевия панел.Днес му закупих ново и с него влязох в менюто и от там ги разблокирах.Искам да благодаря на колегата Коцев за отзивчивостта.От любопитство пробвах и с празна памет и всичко беше наред. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|