| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Zeinil Активен потребител


Регистриран на: 27 Май 2005 Мнения: 74 Местожителство: Благоевград
|
Пуснато на: Пет Юни 24, 2005 10:11 Заглавие: TV Philips |
|
|
| Tелевизорът е модел: 20GR1250/02B , номер на шаси:8219 273 3895.5 . Тарся схема за него , моля помогнете ми ! Благодаря предварително!!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пет Юни 24, 2005 10:16 Заглавие: |
|
|
Шасито е GR1AX, но вижте Вие вече няколко пъти вземате участие във форума, pазрешете показване на имейла си, КАК ИСКАТЕ ДА ПОЛУЧАВАТЕ СХЕМИ, БЕЗ ДА СТЕ ИЗПИСАЛИ АДРЕСА СИ????????? _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Zeinil Активен потребител


Регистриран на: 27 Май 2005 Мнения: 74 Местожителство: Благоевград
|
Пуснато на: Пет Юни 24, 2005 14:57 Заглавие: Philips |
|
|
| Окей , разреших показването на мейла си . Извини ме , не знаех че съм го забранил. e-mail : [email protected] |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пет Юни 24, 2005 15:08 Заглавие: |
|
|
Схемата вече пътува. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Zeinil Активен потребител


Регистриран на: 27 Май 2005 Мнения: 74 Местожителство: Благоевград
|
Пуснато на: Пет Юни 24, 2005 15:18 Заглавие: Philips |
|
|
| Благодаря!!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|