 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
midjis Нов потребител

Регистриран на: 27 Юни 2005 Мнения: 3
|
Пуснато на: Пон Юни 27, 2005 22:07 Заглавие: търся схема за алармена система |
|
|
Търся схема на платка за алармена система.Нещата които мога да кажа за тази платка са: От долната страна и има натпис STS,интегралните схеми които се използват на платката са 555 ,8741 и LGS 9542,GD4001B. Това са данните които мога да ви дам.Ако можете
помогнетеми.Благодаря ви предварително! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
midjis Нов потребител

Регистриран на: 27 Юни 2005 Мнения: 3
|
Пуснато на: Сря Юни 29, 2005 9:00 Заглавие: RE |
|
|
| Хайде бе хора никой ли няма тази схема.Мисля,че кординатите-аларма,чипове и надпис са достатачни човек да се ориентира за коя схема става въпрос.Трябва ми много спешно.ПОМОЩ! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
hristo24 Активен потребител


Регистриран на: 07 Юни 2005 Мнения: 51 Местожителство: Русе
|
Пуснато на: Сря Юни 29, 2005 21:24 Заглавие: |
|
|
| Това чудо автоаларма ли е или стационарна,има ли пулт,дистанционно,няма ли процесор? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
midjis Нов потребител

Регистриран на: 27 Юни 2005 Мнения: 3
|
Пуснато на: Съб Юли 02, 2005 15:18 Заглавие: |
|
|
| Благодаря ти Hristo24 за проявения интерес.Аз си реших проблема,намерих това което търсих. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|