 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
gdavidkov Нов потребител

Регистриран на: 29 Юни 2005 Мнения: 1
|
Пуснато на: Сря Юни 29, 2005 18:52 Заглавие: Проблем с Prince 20D01 |
|
|
Здаравейте,
Имам следния проблем - изгоряло е R201, поради късо съединение с кондезатор, който е филтриращ и до него. Има ли опасност за TDA2170? Няма и високо напрежение. Мощните транзистори са здрави на въпросния кондезатор и има напрежение около 25 волта. Преди да стане късото цялата картина трепереше и имаше хоризонтални черти и понякога звука изчезваше за секунди. Благодаря Ви предварително! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Сря Юни 29, 2005 19:02 Заглавие: |
|
|
TDA2170 в Prince , рядко изгаря. Погледни най напред дали телевизора излиза от st.by , гасне ли диода на панела , излизат ли на куплонга между двете платки 5 и 12 в. _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|