| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
blueice Опитен потребител

Регистриран на: 26 Юни 2004 Мнения: 526 Местожителство: Plovdiv
|
Пуснато на: Съб Юли 02, 2005 8:09 Заглавие: Beta IV and CAR400 |
|
|
Колеги трябват ми дъмпове за тези машини.
Beta IV 3B0 035 152 A
MCU VW Beta 4 E28B
SN VWZ2Z2Vxxxxxxx
Car400 не се увеличава звука(чува се много тихо)съмнявам се в дъмпа.Паметта е 24c16 smd SN GM040033354635 всичко друго е заличено
Благодаря предварително! _________________ Майстор без бира, нищо не разбира! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Съб Юли 02, 2005 8:29 Заглавие: |
|
|
Пращам ти веднага  _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
blueice Опитен потребител

Регистриран на: 26 Юни 2004 Мнения: 526 Местожителство: Plovdiv
|
Пуснато на: Нед Юли 03, 2005 13:09 Заглавие: |
|
|
Благодарско Бай Тишо,Бетата тръгна без проблем.На филипса е скапана паметта не се чете, не се пише само FF Как е работил до сега не се знае,не му работеше усилването само. _________________ Майстор без бира, нищо не разбира!
Последната промяна е направена от blueice на Пон Юли 04, 2005 2:38; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Нед Юли 03, 2005 13:19 Заглавие: |
|
|
Ако ми говориш за Бетата която е с НС11 сифурно проца ти е заключен затова ти дава FF като го четеш.Налей му бина дето ти пратих-
трябва да се оправи _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
blueice Опитен потребител

Регистриран на: 26 Юни 2004 Мнения: 526 Местожителство: Plovdiv
|
Пуснато на: Пон Юли 04, 2005 21:15 Заглавие: |
|
|
Бетата тръгна без проблем Филипса е със скапан EEPROM(24c16)не се чете не се пише.Бина който ми прати е за МК1 а на мен ми трябва за МК2.
MCU P83CE560EFB61 _________________ Майстор без бира, нищо не разбира! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пон Юли 04, 2005 21:34 Заглавие: |
|
|
щом не се пише нещо еепрома не е добре-ще ти потърся за МК 2 _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пон Юли 04, 2005 22:03 Заглавие: |
|
|
Само това имам.Сложи нова памет.Не е нормално да не може да се пише.Виж 7 краче. _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|