| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пон Юли 04, 2005 13:53 Заглавие: Телевизор Hitachi C2546TN |
|
|
Нуждая севход в сервиз или памет за телевизор Hitachi C2546TN.Процесора е TMP47C1637.
Телевизора не е при мен,а при колега така,че повече подробности не знам _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
venelin Опитен потребител

Регистриран на: 05 Дек 2004 Мнения: 1664 Местожителство: Zlatograd
|
Пуснато на: Пон Юли 04, 2005 15:45 Заглавие: |
|
|
| виж си пощата |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пон Юли 04, 2005 16:06 Заглавие: |
|
|
venelin
,благодаря много,на първо четене и аз съм съгласен с Вас,много е вероятно да няма сервиз,но колегата казва че при смяна на паметта с нова/празна/ бутоните престават да действат, а със старата са нормално.Според мен може битрябва да се инициилизира паметта. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пон Юли 04, 2005 19:36 Заглавие: |
|
|
Dima пратих ти нещо-дано стане но мисля че не иска запис тази памет за да тръгне Тв-то _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пон Юли 04, 2005 19:42 Заглавие: |
|
|
| dima, малко Offtopic, но аз също силно се съмнявам, че е необходим сервиз и дъмп на този телевизор. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|