| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
venelin Опитен потребител

Регистриран на: 05 Дек 2004 Мнения: 1664 Местожителство: Zlatograd
|
Пуснато на: Вто Юли 05, 2005 10:11 Заглавие: как се влиза в сервизния режим на sanyo ce28wn6 |
|
|
| chassis eb7-a28 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
тодо-р Опитен потребител

Регистриран на: 08 Фев 2005 Мнения: 311 Местожителство: Г.Оряховица
|
Пуснато на: Вто Юли 05, 2005 10:55 Заглавие: |
|
|
пробвай с това SANYO C21ML1(MG) процессор: VESTEL 19V1.0NT
Вход в сервис. Нажимаем MENU (INSTALL), ставим курсор на строку «Настройка».
Затем нажимаем последовательно 4 => 7 => 2 => 5.успех _________________ Ако не можеш да го оправиш не го чупи повече!!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
venelin Опитен потребител

Регистриран на: 05 Дек 2004 Мнения: 1664 Местожителство: Zlatograd
|
Пуснато на: Вто Юли 05, 2005 11:36 Заглавие: |
|
|
| това си е истинско sanyo , оказа се че е като eb-6, мануала е в обменника |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|