| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
gotinia Нов потребител

Регистриран на: 14 Юли 2005 Мнения: 22 Местожителство: гр. Пловдив
|
Пуснато на: Чет Юли 14, 2005 9:51 Заглавие: Сервизно меню на PHILIPS прожекцион... |
|
|
Търся инфо как се влиза в сервизното меню. Процесорът е SAB8032B-P на отделна платка ECOBENDIC 100Hz. _________________ "Ако бях малко по-умен, щях да разбера колко съм ТЪП в действителност...!!!" |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Boiko Опитен потребител

Регистриран на: 01 Апр 2004 Мнения: 547 Местожителство: София-Люлин 8 зад Билла 0888 491 426
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
gotinia Нов потребител

Регистриран на: 14 Юли 2005 Мнения: 22 Местожителство: гр. Пловдив
|
Пуснато на: Чет Юли 14, 2005 10:31 Заглавие: |
|
|
Има модел, ама в момента съм на работа и в мен е само платката с процесора, ROM-a, RAM-a и т.н. _________________ "Ако бях малко по-умен, щях да разбера колко съм ТЪП в действителност...!!!" |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Boiko Опитен потребител

Регистриран на: 01 Апр 2004 Мнения: 547 Местожителство: София-Люлин 8 зад Билла 0888 491 426
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
gotinia Нов потребител

Регистриран на: 14 Юли 2005 Мнения: 22 Местожителство: гр. Пловдив
|
Пуснато на: Чет Юли 14, 2005 11:50 Заглавие: |
|
|
Не.
Има TestPoints: от ТР1 до ТР7... _________________ "Ако бях малко по-умен, щях да разбера колко съм ТЪП в действителност...!!!" |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
gotinia Нов потребител

Регистриран на: 14 Юли 2005 Мнения: 22 Местожителство: гр. Пловдив
|
Пуснато на: Чет Юли 14, 2005 12:02 Заглавие: |
|
|
Горе съм объркал!
ECOBENDIC 100 Hz не е платката с процесора...
На платката с процесора има:
SAB8032B-P => CPU
M27C2001 => ROM
HY6264ALP - 10 => RAM
2x 74HCT373N
74HCT377N
74HCT541N _________________ "Ако бях малко по-умен, щях да разбера колко съм ТЪП в действителност...!!!" |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
gotinia Нов потребител

Регистриран на: 14 Юли 2005 Мнения: 22 Местожителство: гр. Пловдив
|
Пуснато на: Чет Юли 14, 2005 13:21 Заглавие: |
|
|
Най-вече ми трябва за баланса на бялото... _________________ "Ако бях малко по-умен, щях да разбера колко съм ТЪП в действителност...!!!" |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
gotinia Нов потребител

Регистриран на: 14 Юли 2005 Мнения: 22 Местожителство: гр. Пловдив
|
Пуснато на: Пон Юли 18, 2005 9:19 Заглавие: |
|
|
Оправих се с менюто. То си имало джъмпер на шасито (FL1.0). Даже има и Service Defaults.
10х на всички... _________________ "Ако бях малко по-умен, щях да разбера колко съм ТЪП в действителност...!!!" |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|