| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
bisserk Нов потребител


Регистриран на: 19 Юли 2005 Мнения: 22 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Юли 19, 2005 16:33 Заглавие: |
|
|
| ... от тавана излизат тръбите... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
franko Опитен потребител

Регистриран на: 26 Юни 2005 Мнения: 215 Местожителство: Пазарджик
|
Пуснато на: Вто Юли 19, 2005 21:57 Заглавие: |
|
|
| Не разбрах колко кабела излизат на тавана,кадето искаш да монтираш полилея?Тези 7 кабела не са ли в разк. кутия -вързани?има ли монтиран сериен ключ,или сега искаш да го слагаш? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bisserk Нов потребител


Регистриран на: 19 Юли 2005 Мнения: 22 Местожителство: София
|
Пуснато на: Сря Юли 20, 2005 8:50 Заглавие: |
|
|
| franko написа: | | Не разбрах колко кабела излизат на тавана,кадето искаш да монтираш полилея?Тези 7 кабела не са ли в разк. кутия -вързани?има ли монтиран сериен ключ,или сега искаш да го слагаш? |
Кабелите излизат горе при мястото за лампите.
Сериен ключ има монтиран. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Danev Опитен потребител

Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 156 Местожителство: България
|
Пуснато на: Сря Юли 20, 2005 17:13 Заглавие: |
|
|
От тия 7 кабела само 3 са ти необходими за полилея.Едната двойка и еденичния кабел.Прозвъни ги с пробник спрямо серийния ключ при това се увери че напрежението е изключено.Другите две двойки най вероятно излизат някъде по стените и са пуснати като алтернатива на осветление със стенни лампи (Аплици).Те няма да ти трябват ако слагаш полилей така че ги изолирай и прибери в розетката му.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bisserk Нов потребител


Регистриран на: 19 Юли 2005 Мнения: 22 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пон Авг 15, 2005 10:12 Заглавие: Готово! |
|
|
| Danev написа: | От тия 7 кабела само 3 са ти необходими за полилея.Едната двойка и еденичния кабел.Прозвъни ги с пробник спрямо серийния ключ при това се увери че напрежението е изключено.Другите две двойки най вероятно излизат някъде по стените и са пуснати като алтернатива на осветление със стенни лампи (Аплици).Те няма да ти трябват ако слагаш полилей така че ги изолирай и прибери в розетката му.  |
Да, точно така се оказа, че е.
отгоре свързах червените и така захраних ключа.
После ги прозвъних останалите кабели горе и така свързах едната лампа отделно от останалите две.
Сега всичко е наред.
Благодаря на всички, които се отзоваха!  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
jet77 Нов потребител

Регистриран на: 12 Дек 2007 Мнения: 1
|
Пуснато на: Сря Дек 12, 2007 11:26 Заглавие: |
|
|
Здравейте на всички! Нов съм във форума, но много ми харесва - много полоезни съвети открих тук!
Тъй като съм много бос искам да ви питам - как да свържа полилея като от стената излизат 3 кабела, а полилея е с 2. Полилея е с 3 крушки и искам да ги направя да светят 2+1 поотделно?
Модерирано от RC
Трябва да си преправиш полилея за да стане номера който искаш.
И можеше да си отвориш нова тема, а не да повдигаш такава от преди 2 години. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|