| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
kkkcorpse Активен потребител

Регистриран на: 12 Май 2005 Мнения: 90
|
Пуснато на: Вто Юли 19, 2005 16:17 Заглавие: ПОмогнете ми да си намеря ръководсво за ползване на... |
|
|
| Не знам дали въпроса ми е точно за този форум, но тъй като виждам че тук има доста комптентни хора го задавам точно тук. Значи въпроса ми е от къде мога да намеря в интернет ръководство за работа с машина Heidenhein |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
kkkcorpse Активен потребител

Регистриран на: 12 Май 2005 Мнения: 90
|
Пуснато на: Вто Юли 19, 2005 16:53 Заглавие: |
|
|
НЕ не. Tази машина се пише с "е" heidenhein, не heidenhain. Иначе е фрезова машина за оформяне да детайли майче. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
kkkcorpse Активен потребител

Регистриран на: 12 Май 2005 Мнения: 90
|
Пуснато на: Вто Юли 19, 2005 16:56 Заглавие: |
|
|
| А сега като глесам и това е някаква машина, но не е тази която аз търся |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
kkkcorpse Активен потребител

Регистриран на: 12 Май 2005 Мнения: 90
|
Пуснато на: Вто Юли 19, 2005 17:25 Заглавие: |
|
|
Е мислиш ли че не е това първото което съм направил!!!Все пак благодаря за отделеното време. Иначе знам че е трудна работа да се намери такава информация. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
kkkcorpse Активен потребител

Регистриран на: 12 Май 2005 Мнения: 90
|
Пуснато на: Сря Юли 20, 2005 16:30 Заглавие: |
|
|
| Съжелявам, но машината наистина се е казвала Heidenhain. Просто вчера не съм догледал. Ако някой намери нещо по въпроса да помага, защото аз почти нищо не мога да намеря |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Сря Юли 20, 2005 19:00 Заглавие: |
|
|
| kkkcorpse написа: | | Съжелявам, но машината наистина се е казвала Heidenhain. Просто вчера не съм догледал. Ако някой намери нещо по въпроса да помага, защото аз почти нищо не мога да намеря |
Всичко, което ти трябва можеш да намериш само от производителя, съответно от сайта им. Ако и там няма, ще трябва да им пишеш мейл. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|