| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
marin_bonchev Опитен потребител

Регистриран на: 30 Мар 2005 Мнения: 1016
|
Пуснато на: Чет Юли 21, 2005 8:01 Заглавие: Кучогон |
|
|
Здравейте,
Тярся схема за изработка на малък електронен апарат за разгонване на кучета.
С уважение:Бончев |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Kolyo Tsonev Опитен потребител

Регистриран на: 23 Дек 2003 Мнения: 249 Местожителство: Русе
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
elektronchika Опитен потребител

Регистриран на: 25 Май 2004 Мнения: 676 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Чет Юли 21, 2005 17:37 Заглавие: |
|
|
толкова ли си извратен бе  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
makom Опитен потребител

Регистриран на: 10 Мар 2004 Мнения: 589 Местожителство: RUSE
|
Пуснато на: Чет Юли 21, 2005 18:19 Заглавие: |
|
|
| elektronchika написа: | толкова ли си извратен бе  |
Ако ти лаят цяла нощ под прозореца няма ли да се извратиш??? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vkanchev Нов потребител

Регистриран на: 01 Авг 2005 Мнения: 3
|
Пуснато на: Пон Авг 01, 2005 9:55 Заглавие: |
|
|
Аз копирах едно Тайванско DOGCHESER но нямаше смисъл, защото се продава в МЕТРО (на спортни стоки ??) за около 20 лв.
А само ултразвуковия излъчвател ми струваше 8 лв.
Успех с кучешката напаст. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Пон Авг 01, 2005 21:05 Заглавие: |
|
|
Тука Ловешкия метод е по друг.Вземаш една топка кълчища и с малко кайма я омесваш хвърляш я през прозореца и първото куче което я изяде след два три дни няма да лае.Надявам се да разбереш защо. Кълчищата остават в червата и то спира да лае но заедно с това спира и да яде а гладът знаете до къде води.....  _________________ В един цирк играем и номерата си ги знаем...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|