| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Сря Юли 20, 2005 20:30 Заглавие: NEO TV-1477TX-Дъмп |
|
|
Здравейте колеги. Трябва ми дъмп за този телевизор.Беше като подводница-пълен с кал и какво ли не(от наводненията).Имаше доста изгнили елементи и общо взето се разминах само с тунер по сериозно.Тв-то работи но в момента не иска да се управлява от бутоните-от ДУ работи.За шаси не съм сигурен
NEO TV-1477TX
Procesor:ST92195C3B1/0E0 eeprom 24c08
video:STV2248H _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Сря Юли 20, 2005 20:39 Заглавие: |
|
|
Виж това дали няма да свърши работа. _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Чет Юли 21, 2005 1:27 Заглавие: Re: NEO TV-1477TX-Дъмп |
|
|
| bai_tishan написа: | Здравейте колеги. Трябва ми дъмп за този телевизор.Беше като подводница-пълен с кал и какво ли не(от наводненията).Имаше доста изгнили елементи и общо взето се разминах само с тунер по сериозно.Тв-то работи но в момента не иска да се управлява от бутоните-от ДУ работи.За шаси не съм сигурен
NEO TV-1477TX
Procesor:ST92195C3B1/0E0 eeprom 24c08
video:STV2248H |
Твърде е възможно бутоните да са се окислили от водата, или просто да е включена защитата от деца. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Чет Юли 21, 2005 20:27 Заглавие: |
|
|
Не е от бутоните.Днеска му налях един дъмп от друг модел и тръгнаха(не че не се наложи да сменя пуканките)но функциите са разменени и като го пусна винаги тръгва на AV.(Дъмпа е от тв с двд-затова)но искам да го направя както си е -Ако някой може да помогне с точен работещ като за него ще черпя  _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fishev Опитен потребител

Регистриран на: 19 Мар 2004 Мнения: 1705 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Чет Юли 21, 2005 20:35 Заглавие: |
|
|
| опитай с този Успех |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Чет Юли 21, 2005 20:44 Заглавие: |
|
|
Благодаря колега ще пробвам как ще излезе с него  _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
DAN Опитен потребител

Регистриран на: 24 Ное 2004 Мнения: 273 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Пет Юли 22, 2005 10:07 Заглавие: ? |
|
|
Ако ти трябва още dump,ето 100% работещ от NEO TV-2077TX.
Сега пуснах такъв тв. _________________ Мери ли го? Мерих го! Смени ли го? Не съм.Смени го! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|