| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
cyberbob Нов потребител

Регистриран на: 04 Юли 2005 Мнения: 5
|
Пуснато на: Чет Юли 21, 2005 21:23 Заглавие: DVD player Elite 370 проблем? |
|
|
Някой знае ли причината за отказване да чете нормални CD-ta с времето?
Въпросния плеър е на 7-8 месеца и са гледани не повече от 20 диска на него и в момента като се сложи нормален диск независимо от марката не иска да го прочете изобщо. С DVD-та няма проблем.
Една позната има NEO плеър подобен който е на 5-6 месеца и също не чете вече нормални дискове. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
cyberbob Нов потребител

Регистриран на: 04 Юли 2005 Мнения: 5
|
Пуснато на: Чет Юли 21, 2005 21:36 Заглавие: |
|
|
| Напълно си прав, но ми е странно че почти не е работило и вече не чете. Ако бях го сбръчкал от плейване, да каже човек ами толкова му е животеца, ама от 20тина филма.... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tocho Опитен потребител


Регистриран на: 11 Юли 2005 Мнения: 328 Местожителство: Varna 0888 950800
|
Пуснато на: Чет Юли 21, 2005 21:46 Заглавие: |
|
|
По калпава техника от ELITE имали  _________________ Баш-Майстора умря, но шапката остана.
Стойко Димитров |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fishev Опитен потребител

Регистриран на: 19 Мар 2004 Мнения: 1705 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Чет Юли 21, 2005 21:59 Заглавие: |
|
|
| tocho написа: | По калпава техника от ELITE имали  | Какво разбираш под калпава, схемата е проста :много проджби много дефекти но като процент ремонти е в поносими граници ,цитирания модел е доста добър Просто клиента е направил наи доброто съотношение цена-качество .Елита са добри като ТВ и доста модели ДВД просто човека да го занесе в сервиз да му почистят или сменят оптиката и живота продължава  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tocho Опитен потребител


Регистриран на: 11 Юли 2005 Мнения: 328 Местожителство: Varna 0888 950800
|
Пуснато на: Чет Юли 21, 2005 22:16 Заглавие: |
|
|
| fishev написа: | | tocho написа: | По калпава техника от ELITE имали  | Какво разбираш под калпава, схемата е проста :много проджби много дефекти но като процент ремонти е в поносими граници ,цитирания модел е доста добър Просто клиента е направил наи доброто съотношение цена-качество .Елита са добри като ТВ и доста модели ДВД просто човека да го занесе в сервиз да му почистят или сменят оптиката и живота продължава  |
Ако си изпълнят гаранцията,живота продължава,но в противен случай
в магазина ново и живота пак продъжава  _________________ Баш-Майстора умря, но шапката остана.
Стойко Димитров |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
cyberbob Нов потребител

Регистриран на: 04 Юли 2005 Мнения: 5
|
Пуснато на: Чет Юли 21, 2005 22:52 Заглавие: |
|
|
Върпоса е дали има смисъл да се сменя оптиката, ако ще работи пак толкова малко? това е с сони оптика и механика, а гледам че има модели с sankyo. Има ли отзиви дали вторите стават и колко горе долу е живота им?
Иначе тоя елит работи с DVD-та перфектно и единственото кофти е че сега не може да се гледа divx от нормални дискове каквито имам, а само от DVD. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fishev Опитен потребител

Регистриран на: 19 Мар 2004 Мнения: 1705 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Чет Юли 21, 2005 22:57 Заглавие: |
|
|
| Зависи коко е прашно около него и дали се пуши защото и само да стои прахта и никотина влизат вътре и зацапват макар че практиката показва че когато се зацапа не чете двд а музика без проблем и затова може и да си за оптика но се разходи до сервиза и ще разбереш дали си за оптика или си за почистване |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
cyberbob Нов потребител

Регистриран на: 04 Юли 2005 Мнения: 5
|
Пуснато на: Чет Юли 21, 2005 22:59 Заглавие: |
|
|
не се пуши и не е прашно:) стояло е изключено през почти цялото време.
Мерси на всички за съветите! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Чет Юли 21, 2005 23:14 Заглавие: |
|
|
| fishev написа: | | Зависи коко е прашно около него и дали се пуши защото и само да стои прахта и никотина влизат вътре и зацапват макар че практиката показва че когато се зацапа не чете двд а музика без проблем и затова може и да си за оптика но се разходи до сервиза и ще разбереш дали си за оптика или си за почистване |
Щом чете DVD, а DIVX не иска, проблема може да е в декодера. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|