| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
swetko Нов потребител

Регистриран на: 04 Мар 2005 Мнения: 26
|
Пуснато на: Пон Юли 25, 2005 17:19 Заглавие: 1 |
|
|
имам проблем с един тv goldstar ckt9742
свети тамносин екран
смених tda 3561a с tda3561
изобщо не светва екрана
в захранването на tda3561a смених кондензаторите
но няма промяна
какво е твоето мнение имат ли разлика
двете интеграли
мисля си да сменяtda3591 sekam
за отговор на emeil [email protected]
благодаря ти предварително |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
kaloyan Опитен потребител

Регистриран на: 03 Окт 2004 Мнения: 250 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Вто Юли 26, 2005 9:48 Заглавие: |
|
|
| провери си конд. на видео усилвателите.виж как ти е SC.виж и конд. на в вторичните вериги.според мен не е до схемите. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bobitv Опитен потребител

Регистриран на: 04 Юли 2004 Мнения: 825 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Вто Юли 26, 2005 11:32 Заглавие: |
|
|
| Провери филтровия кондензатор на изход 16v от ТХО-330мкф. Успех! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Stoy40 Опитен потребител

Регистриран на: 21 Окт 2004 Мнения: 3148 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Вто Юли 26, 2005 12:16 Заглавие: |
|
|
| ТDA3561A не се заменя с TDA3561.Какви са напреженията на катодите?Виж по АV-дали има образ. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Вто Юли 26, 2005 13:07 Заглавие: |
|
|
А говор има ли? _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Вто Юли 26, 2005 20:10 Заглавие: |
|
|
| Имал съм подобно нещо от кондензатора след стабилизатора за 12в ,както и от този преди 7812,но за него пише колегата от горе.Желая успех |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
swetko Нов потребител

Регистриран на: 04 Мар 2005 Мнения: 26
|
Пуснато на: Пет Юли 29, 2005 10:53 Заглавие: 3 |
|
|
колеги блогодаря ви оказа се че тв е заключен
настроих му процесора и се оправи |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пет Юли 29, 2005 10:56 Заглавие: |
|
|
 _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
danco Опитен потребител


Регистриран на: 13 Ное 2004 Мнения: 985 Местожителство: Бяла Слатина
|
Пуснато на: Пет Юли 29, 2005 11:46 Заглавие: |
|
|
| Кажи и на нас как си настроил процесора.Да знаем. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Съб Юли 30, 2005 2:02 Заглавие: |
|
|
Явно колегите от Меден Рудник са много по-напред от нас с материала.
Щом могат да не само да отключват, но и да програмират процесор SAA1293......  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|