| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
okli Активен потребител

Регистриран на: 23 Юни 2004 Мнения: 79 Местожителство: София
|
Пуснато на: Съб Юли 30, 2005 22:13 Заглавие: Търся схема за Телевизор LG CF-20F60K. |
|
|
| Трябва ми схема за този телевизор спешно моля ако някой има или знае къде да я намеря да ми каже. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Нед Юли 31, 2005 10:16 Заглавие: |
|
|
okli, дали не е с някое турско шаси?
Огледай се по платката за номер на шасито. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Нед Юли 31, 2005 14:06 Заглавие: Re: Търся схема за Телевизор LG CF-20F60K. |
|
|
| okli написа: | | Трябва ми схема за този телевизор спешно моля ако някой има или знае къде да я намеря да ми каже. |
Ще бъде по-лесно да ти помогнем, ако напишеш с какви чипове е направен телевизора. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
plm Опитен потребител

Регистриран на: 24 Юли 2004 Мнения: 320 Местожителство: varna
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|