 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
kiler40 Нов потребител

Регистриран на: 31 Юли 2005 Мнения: 1
|
Пуснато на: Нед Юли 31, 2005 16:01 Заглавие: Търся схема/опътване за Signal FM7 |
|
|
ако някой може да ми помогне моля...
имам дистанционно със приемник но не знам каде са входовете за приемника и какво захранване да му подам
приемникът е "piko elektronik" |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Ariel Активен потребител

Регистриран на: 06 Апр 2005 Мнения: 51 Местожителство: Нова Загора
|
Пуснато на: Пон Авг 01, 2005 19:51 Заглавие: Сигнал |
|
|
Това еапаратура за телеуправление производство на ГДР/вече не съществува/ от преди 25 год. Схема няма да намериш, но ако си чат в електрониката може да окриеш изводите. На приемника има седем букси/куплунзи / от които шест са за присъединяване на серво машинките , а седмата е за захранването. Захранва се със 4.8 волта
Трябва да окриеш къде е плюс и минус като отвориш приемника и разгледаш куплунзите. Те са с три щифта -единия е + другия е - и третия е сигнален. Ориентирай се по електролитите. Апаратурата е копие на ранен модел на " Мултиплекс" и никога не е работила свястно. Но предавателя може да се използва с друг приемник. _________________ Животът не се мери с броя вдишвания,а с моментите,които спират дъха ни! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|