| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
chenkete Опитен потребител


Регистриран на: 07 Окт 2003 Мнения: 271 Местожителство: Севлиево
|
Пуснато на: Пон Авг 01, 2005 22:06 Заглавие: Схема за SHARP шаси S3B |
|
|
Някой ще може ли да помогне със схема?
Телевизора е SHARP DV3750S шаси S3B
Във файлообменника я има но е с много лошо качество
Интересува ме захранващия блок че имам овъглени елементи  _________________ Всички болести идват от ядове,
а всички ядове идват от гадове |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
chenkete Опитен потребител


Регистриран на: 07 Окт 2003 Мнения: 271 Местожителство: Севлиево
|
Пуснато на: Пон Авг 01, 2005 22:48 Заглавие: |
|
|
Тази е същата
Мерси все пак. Явно ще трябва да си слагам гадателските очила  _________________ Всички болести идват от ядове,
а всички ядове идват от гадове |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Вто Авг 02, 2005 6:10 Заглавие: |
|
|
Азащо преди това не погледнете в пощата си,може да Ви хареса. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
chenkete Опитен потребител


Регистриран на: 07 Окт 2003 Мнения: 271 Местожителство: Севлиево
|
Пуснато на: Вто Авг 02, 2005 18:48 Заглавие: |
|
|
Дима благодаря Ви много.
Схемата е значително по-качествена  _________________ Всички болести идват от ядове,
а всички ядове идват от гадове |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|