| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
коце Опитен потребител


Регистриран на: 29 Ное 2004 Мнения: 1072 Местожителство: БЪЛГАРИЯ
|
Пуснато на: Вто Авг 02, 2005 16:17 Заглавие: SVA VELIKO TARNOVO D1428 |
|
|
Телевизора е ударен от гръм и с доста мъки го съживих.Колеги ако имате работещ дъмп ще бъда благодарен да го получа ST92195C3B1/PEX-процесор и 24C08 памет.Нямам сервизен пулт и немога да вляза в сервиза _________________ Костадин |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Вто Авг 02, 2005 16:19 Заглавие: |
|
|
Провери си пощата
Успех ! _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коце Опитен потребител


Регистриран на: 29 Ное 2004 Мнения: 1072 Местожителство: БЪЛГАРИЯ
|
Пуснато на: Вто Авг 02, 2005 16:29 Заглавие: |
|
|
Noel,нещо с тази памет несе получи  _________________ Костадин |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Вто Авг 02, 2005 16:41 Заглавие: |
|
|
Свалена е от същия модел със същия процесор . Това е пишело на процесора :
V.TARNOVO – D1428
ПРОЦЕСОР – ST92195C3B1/PEX FORESEE-WXA P2202032B Z
ПАМЕТ – AT2408
Може да има разлика ...нямам друга. _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коце Опитен потребител


Регистриран на: 29 Ное 2004 Мнения: 1072 Местожителство: БЪЛГАРИЯ
|
Пуснато на: Вто Авг 02, 2005 16:49 Заглавие: |
|
|
С тази прамет телевизора тръгва,но е свит по вертикала и няма говор _________________ Костадин |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Вто Авг 02, 2005 16:52 Заглавие: |
|
|
С тази весрия на процесора имам за съжаление само това  _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коце Опитен потребител


Регистриран на: 29 Ное 2004 Мнения: 1072 Местожителство: БЪЛГАРИЯ
|
Пуснато на: Вто Авг 02, 2005 17:06 Заглавие: |
|
|
Току що си взех диска и ето работещата памет.Цветноста бие на зелено и може ли без сервизен пулт да вляза в сервиза и да регулирам цвета _________________ Костадин |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Вто Авг 02, 2005 17:10 Заглавие: |
|
|
Добавям го в архива  _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коце Опитен потребител


Регистриран на: 29 Ное 2004 Мнения: 1072 Местожителство: БЪЛГАРИЯ
|
Пуснато на: Вто Авг 02, 2005 21:45 Заглавие: |
|
|
Ако някой знае как да вляза в сервиза на този телевизор нека помогне!!!!Благодаря _________________ Костадин |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Radko Опитен потребител


Регистриран на: 08 Юни 2004 Мнения: 708
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|