| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
atod Нов потребител

Регистриран на: 03 Авг 2005 Мнения: 2 Местожителство: София
|
Пуснато на: Сря Авг 03, 2005 14:58 Заглавие: Проблем в захранването на Кристал с 39 канално дистанционно |
|
|
Липсват захранващите напрежения в точки U1, U2, U3, U4, U5, U6.Ефектът е пукане в високоговорителя с честота около 1 Hz. Има изправено напрежение след VD1-VD4 и предпазителя F603. Всички диоди около TDA 4600 и BU 508 са изправни. BU 508 пече яко, радиатора на TDA 4600 е студен. Насочвам се към смяна на интегралната схема. Ако някой от форума се е справял с подобен проблем ще му бъда благодарен да помогне. Благодаря предварително. _________________ atod |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Stoy40 Опитен потребител

Регистриран на: 21 Окт 2004 Мнения: 3148 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Сря Авг 03, 2005 16:52 Заглавие: |
|
|
| Сменяш всички електролитни кондензатори,особено този в базата на транзистора. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Сря Авг 03, 2005 18:04 Заглавие: |
|
|
atod , писах ти на пощата. _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
atod Нов потребител

Регистриран на: 03 Авг 2005 Мнения: 2 Местожителство: София
|
Пуснато на: Сря Авг 03, 2005 18:41 Заглавие: Проблем в захранването на Кристал с 39 канално дистанционно |
|
|
| Noel написа: | | atod , писах ти на пощата. |
Благодаря ти, прочетох го и аз ти писах. Чао, засега! _________________ atod |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|