| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Фикри Нури Опитен потребител

Регистриран на: 26 Юли 2005 Мнения: 1673 Местожителство: Kърджали
|
Пуснато на: Чет Авг 04, 2005 8:32 Заглавие: Относно TDA83xx |
|
|
| Бихтели казали каква е разликата между ТДА8362.ТДА8362А и ТДА8362В по отношение на изводите.Дали са взаимозаменяеми. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Чет Авг 04, 2005 8:34 Заглавие: |
|
|
Само с буква А иска същата. Иначе другите са заменяеми.Няма разлика в изводите. _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Чет Авг 04, 2005 8:35 Заглавие: |
|
|
TDA8362 и TDA8362B са с еднакви изводи
TDA8362A се заменя само с TDA8361A/без секам/ _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
plm Опитен потребител

Регистриран на: 24 Юли 2004 Мнения: 320 Местожителство: varna
|
Пуснато на: Чет Авг 04, 2005 20:02 Заглавие: |
|
|
*А* след номера означава, че IC има вградена стабилизация на тока на черното .
*С* - плавно увеличаване на запълването c редовите импулси, след подаване на захранването. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Фикри Нури Опитен потребител

Регистриран на: 26 Юли 2005 Мнения: 1673 Местожителство: Kърджали
|
Пуснато на: Пет Авг 05, 2005 15:46 Заглавие: |
|
|
| Благодаря колеги.Велики сте.В моя случаи ТДА8362B след 5 минути работа даваше червени тънки линии на екрана.Имах под ръка ТДА8362 без буква.Стана. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|