| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
makom Опитен потребител

Регистриран на: 10 Мар 2004 Мнения: 589 Местожителство: RUSE
|
Пуснато на: Съб Юни 25, 2005 9:56 Заглавие: тунер за GRUNDIG |
|
|
тьрся тунер за ТВ GRUNDIG-CUC 6330
№ 29504-201.21
някой ако има скапан такьв ТВ и не му трябва да пише.
има го и в други шасита-7301,7350....... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Съб Юни 25, 2005 12:35 Заглавие: |
|
|
Тоя път не се майтапя имам го. Само че пише 29504-201-01 а не 21.Сега го снимам с камерката и ти го пращам да го видиш за да се увериш че е истина.  _________________ В един цирк играем и номерата си ги знаем...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Съб Юни 25, 2005 15:12 Заглавие: |
|
|
Какво стана бе Русе ? Нямам отговор въпреки че ти пратих и лично съобщение и меил с картинката на тунера.Да нямаш проблем с пощата си ?  _________________ В един цирк играем и номерата си ги знаем...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
makom Опитен потребител

Регистриран на: 10 Мар 2004 Мнения: 589 Местожителство: RUSE
|
Пуснато на: Съб Юни 25, 2005 15:28 Заглавие: |
|
|
Коцев тука сьм,ама минаха едни колеги и ударихме по една бира,та
затова се забавих.
Относно тунера- по-различен е на вьншен вид от моя.Не че ми е за
ракийката и почерпката
Кажи от кое шаси е ако знаеш за да видя схемата.
Ще ти пратя снимката за да видиш за какво иде реч. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Съб Юни 25, 2005 16:49 Заглавие: |
|
|
Машала бре юнаци ! Бира ми пиете баш в изборния ден когато пиенето е забранено.Какъв пример давате на бъдещите депутати та и те като вас ще почнат да пият четири години пък ние ще опъваме умотя....  _________________ В един цирк играем и номерата си ги знаем...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
makom Опитен потребител

Регистриран на: 10 Мар 2004 Мнения: 589 Местожителство: RUSE
|
Пуснато на: Пон Юни 27, 2005 16:53 Заглавие: |
|
|
Все още тьрся тунера!!!
За цената ще се споразумеем. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
makom Опитен потребител

Регистриран на: 10 Мар 2004 Мнения: 589 Местожителство: RUSE
|
Пуснато на: Чет Авг 04, 2005 13:09 Заглавие: |
|
|
Все още го тьрся!!!!!!
тьрся тунер за ТВ GRUNDIG-CUC 6330
№ 29504-201.21
някой ако има скапан такьв ТВ и не му трябва да пише.
има го и в други шасита-7301,7350....... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|